Металеві сходи Челябінськ, виготовлення та виробництво на замовлення .

15.07.2015

Виготовляємо металеві сходи

Металеві сходи Челябінськ, виготовлення та виробництво на замовлення .
Отже, металеві сходи — які з них найбільш надійні, які найбільш міцні? Перш за все, хочеться сказати про каркасні сходів — кращі в своєму роді. Сучасніше каркаси можуть бути прихованими, відкритими, створюють єдиний гармонійний ансамбль з безліччю інших елементів і із загальним інтер’єром приміщення.

Саме використання металу для створення сходових каркасів дало можливість створювати унікальні композиції, з самими, що ні є неймовірними поворотами під усіма немислимими і можливими кутами, з дуже складними огорожами з металів, з важкими проходами та майданчиками, які можуть використовуватися в різних цілях. Чим відрізняється металевий каркас? Найвища міцність, здатність витримувати як вага йдуть по поверхні людей, а також тяжкість перил та поручнів, які неодмінно будуть масивними.

Різновиди металевих сходів

Які металеві сходи ЗАТ «УралМетХолдинг» пропонує придбати в Челябінську? Для різних сходів прийнято використовувати різні металеві каркаси — і в залежності від того, яка саме буде встановлено сходи:

  1. Гвинтові
  2. Забежная
  3. Маршова
  4. Спіральна
  5. Дугоподібна
  6. Відкрита
  7. Прихована

І буде підібраний тип каркасу. Найбільш доступні за ціною сходи металеві зовнішні, які мають закритими каркасами. Спочатку цей каркас розраховувався на те, що всі елементи під панелями і ступенями повністю приховуються, тому до зовнішнього вигляду не пред’являється ніяких особливих вимог. Дуже часто виготовляється він із дешевих швелерів, обладнаних куточками.

Максимально серйозно слід віднестися до розрахунку міцності сходи, адже при подальшому використанні сходів нехтування таким пунктом здатне обернутися дуже серйозними травмами.

Що являє собою закритий каркас металевих сходів? Несуча основа, яка складається з попарно з’єднаних в декількох місцях швеллерах. Зверху на них кріпляться куточки формату «косинки», які служать для подступенков і ступенів опорою. Куточки цілком можна замінити на листовий метал, але це вельми істотно ускладнить сам процес створення конструкції.

Сходи з відкритим каркасом і двома косоури

Ці каркаси роблять з металевого профілю, який має прямокутним перетином. Косоури виконані у формі «драбинки», додатково зверху вони покриваються звичайною емаллю. Після цього буде досить встановити на них огорожу і сходинки — виріб прийме вишуканий вигляд. Є чи мінус? Так, і полягає він в ціні — такий каркас буде за ціною дорожче, ніж закритий. Так і при самостійному виготовленні зварні шви потрібно виконувати дуже акуратно, щоб після покриття їх не було видно.

Складність виготовлення металевих каркасів

Володіючи мінімальними зварювальними навичками, сталевий сходовий каркас може зробити кожен майстер-аматор, нічого складного тут немає. Взяти, приміром, відкритий каркас, що володіє одним косоуром.

У більшості випадків, каркаси з одним косоуром являють собою несучу балку, куди прикріплюються майданчики під ступені або ж косинки. Подступенки не ставляться. Конструкція виглядає легко, прозоро, але якщо планується зробити широкий марш, збоку рекомендовано додатково поставити додаткову консоль — так можна буде запобігти ймовірний прогин сходів

Також ви можете прочитати