Металеві сходи для заміського будинку

06.07.2015

Металеві сходи для заміського будинку

Металеві сходи для заміського будинку
Плануючи будівництво великого заміського будинку або котеджу, в якому буде як мінімум два поверхи, обов’язково потрібно передбачити зведення в ньому междуэтажной сходів. Вона може виконуватися з дерева або металу. В наші дні найбільшою популярністю користуються металеві конструкції, відмінно поєднують в собі елементи, зроблені з пластику, скла, плитки, каменю або дерева, здатні чудово знижувати рівень шуму під час пересування по сходах.

Повністю металевим є лише каркас сходів. Косоури робляться з швелерів, до яких міцно приварюються куточки, які є підставою для установки на них ступенів.

Переваги металевих сходів для заміського будинку

Металеві сходи для заміського будинку

Пояснити величезний попит людей на металеві сходи дуже просто. Достатньо лише поглянути на вагомий перелік переваг даних конструкцій.

1. Володіючи великою міцністю. металеві сходи прекрасно витримують великі навантаження і можуть прослужити своєму власникові протягом багатьох років, не знижуючи при цьому своїх експлуатаційних і технічних характеристик.

2. Маючи невелику вагу. встановлювати металеві сходи можна з опорою на міжповерхові перекриття, в результаті чого не будуть великих навантажень на стіни.

3. Металеві сходи дуже легко і швидко ремонтується. При необхідності, можна оновити кілька ступенів або перилла, не розбираючи всю конструкцію. Крім цього, подібна споруда для кращого поєднання його з усім стилістичним напрямком будинку рекомендується пофарбувати в потрібний колір. Оригінально оформлена металеві сходи може стати справжньою окрасою і родзинкою всього будинку.

4. Дизайн металевих сходів дуже різноманітний. Саме завдяки цьому, ще під час її проектування враховуються всі найсміливіші і незвичайні побажання замовника, які цілком реально втілити в життя завдяки металу.

5. Якщо планується зведення сходи в невеликому будинку, то в цьому випадку краще всього спорудити кручені сходи, що істотно економить житловий простір і в той же час виглядає дійсно незвично і унікально. Прекрасним додатковим її позитивною якістю є легкість збірки, яка не займе дуже багато часу.

Суттєво зменшити площу, відведену на сходи, допоможе новітня модель гвинтових сходів, яка передбачає монтування одного боку ступенів прямо до стіни, що навіть найменшим чином не впливає на безпеку пересування. Подібні конструкції є дуже міцними, надійними і довговічними так само, як і класичні моделі сходів.

Маючи бажання привнести в свій будинок нотку незвичайності, певної екзотики або небувалого шарму, краще створити індивідуальний проект сходів. Її справжньою окрасою стануть перилла, виконані з кованих елементів. Подібна сходи не тільки ніколи не вийде з моди, але і не залишить байдужими всіх членів родини цього дому, змусить прийти в здивування гостей та численних родичів.

Короткий опис статті: сходи для будинку Металеві сходи для заміського будинку. Переваги металевих сходів. Металеві сходи для заміського будинку,сходи

Джерело: Металеві сходи для заміського будинку

Також ви можете прочитати