Металеві сходи на другий поверх у СПб: проектування, виготовлення

06.09.2015

Виготовлення металевих сходів для будинку — замовте прямо зараз!

Металеві сходи на другий поверх у СПб: проектування, виготовлення
Компанія «МК-Профі» (Санкт-Петербург) ось вже більше 5 років займається розрахунком, проектуванням, виготовленням та монтажем металевих сходів на другий поверх для міських і заміських об’єктів (включаючи зовнішні пожежні, внутрішні сходи на мансарду, підвал тощо). Фото виготовлених нами сходів Ви зможете знайти на нашому сайті, на цій же сторінці ми привели цикл фотографій виробництва і монтажу витонченої сходи на металевому каркасі, прикрашеної дубовими сходами і кованими поручнями.

Для того, щоб купити або замовити сходи. Вам необхідно зв’язатися з нами одним із зручних для Вас способів:

  • за телефонами — (812) 677-34-15. (812) 950-27-18 або (812) 954-16-93 ,
  • поштою — email: Цей e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript ,
  • відвідавши наше виробництво і офісу за адресою: Санкт-Петербург, вулиця Ольги Берггольц, будинок 40 (цеху заводу «Патріот»).

Як показує досвід, для наших клієнтів найбільш зручною схемою замовлення є дзвінок клієнта в наш офіс і подальший виїзд наших фахівців на об’єкт для виміру параметрів майбутньої конструкції.

Металеві сходи на другий поверх у СПб: проектування, виготовлення

Фото красивою металевою сходи на другий поверх з дубовими сходинками, кованими поручнями і огорожею, чудово вписавшимися в інтер’єр заміського будинку.

Прибулі до Замовника фахівці компанії «МК-Профі» детально вивчать особливості майбутнього місця розташування сходів, заміряють всі необхідні габарити, запропонують попередню конфігурації металевого каркаса (струни), східців і огородження. Перед цим Замовник може більш детально познайомитися з фотоальбомом наших робіт, зразками пофарбованих металевих поверхонь, точно вибрати колір майбутнього каркаса і ступенів плашкам RAL-каталога квітів.

Якщо у клієнта існує чітко сформоване бачення сходи в цілому, то мова може йти про повний цикл проведення робіт. Якщо ж клієнт поки не визначився з кольором і матеріалом ступенів, малюнком і кольором огорожі, то первісним замовленням може стати лише договір на виготовлення металевого каркасу. У цьому випадку деталізація технічного завдання на виготовлення сходів, перил огородження може відбуватися в робочому порядку. Зрозуміло, якщо мова йде про повністю металевій драбині, наприклад, зовнішньої пожежної або допоміжної в підвал або на горище, то проектування та виготовлення виробу здійснюється в один етап.

На першому фото Ви можете побачити витончену сходи в приватному будинку, а на другому колажі — узагальнений процес виготовлення і монтажу аналогічної сходів. Для Вашої зручності, трохи нижче Ви зможете детальніше розглянути збільшені фотографії цього процесу.

Металеві сходи на другий поверх у СПб: проектування, виготовлення

Колаж, що відображає етапи виготовлення аналогічної «сходи вгору». Нижче на сторінці Ви зможете побачити ці фото у збільшеному форматі.

Після проведення замірів, майстер може назвати приблизну вартість майбутнього каркаса сходів (вартість інших елементів сильно варіюється від обраних матеріалів). Надалі, після кількох днів Замовнику буде представлений точний розрахунок вартості сходів і попередній ескіз (креслення) сходи.Після узгодження термінів оплати та внесення авансу ми починаємо виготовлення елементів конструкції, їх з’єднання, фарбування та інші операції.

По завершенню роботи, в погоджені з клієнтом строки здійснюється монтаж металевого каркаса сходів або всієї конструкції відразу. В подальшому проводиться монтаж дерев’яних сходів і огорожі. На наступному фото Ви можете побачити, як буде виглядати ескіз сходи, а заодно оцінити, що собою являє «струна» каркаса. До речі, на нашому сайті Ви зможете прочитати відгук клієнта, який замовив у нас дану сходи, а заодно ще сходи в підвал, дві вхідних дверей та ін

Металеві сходи на другий поверх у СПб: проектування, виготовлення

Приклад ескізу і вже готового металевого каркаса сходів в дерев’яному будинку. Відгук нашого клієнта за цим і ще кільком замовленням (ще є сходи в підвал, дві вхідних дверей, огородження балкона і т.д.) Ви зможете прочитати за посиланням вище.

Як уже зазначалося Вище, наші майстри з успіхом можуть виготовити і повністю металеві сходи. Сходи з цільного металу в обов’язковому порядку використовуються в якості пожежних або евакуаційних, або просто зовнішніх сходів при створенні окремого входу в приміщення другого і наступних поверхів. Такі сходи доцільно використовувати в сирих і не дуже, підвалах (зрозуміло після спеціальної антикорозійної обробки металу). Приклад такої сходи наведено на наступному фото, більш детальніше про зовнішніх металевих сходах можна прочитати тут .

Металеві сходи на другий поверх у СПб: проектування, виготовлення

Наша компанія виробляє також і зовнішні металеві сходи, включаючи пожежні, горищні та ін

В цілому,вся інформація, необхідна Вам для оформлення замовлення, викладена вище. Всі інші відомості Ви зможете отримати від наших проектувальників і майстрів.

Разом з тим, є ряд дуже важливих питань, які часто задають наші клієнти. Для того, щоб Ви змогли більш осмислено підійти до купівлі чи замовлення цього дуже важливого конструктивного елемента інтер’єру, ми порахували за необхідне ознайомити Вас з накопиченим нами досвідом і знаннями.

Для того, щоб наша розповідь був більш пізнавальним, ми будемо супроводжувати його фотографіями етапів виготовлення однієї з наших гарних сходів.

Металеві сходи на другий поверх у СПб: проектування, виготовлення

Завершено зварювання елементів металевого каркаса (струни) сходів — фото зроблено в одному з наших цехів.

Важливі моменти, які потрібно знати, замовляючи сходи з металу.

Виготовлення металевих сходів, як правило, включає чотири етапи:

  • розрахунок параметрів і розробка проекту майбутньої сходи (висота і крок ступенів, кут нахилу, використання забіжних ступенів, майданчиків, додаткові точки кріплення тощо);
  • виготовлення і монтаж металевого каркасу;
  • виготовлення ступенів і бильців (при необхідності), фрезерування ступенів, покриття лаком, установка на каркас;
  • виготовлення (купівля готових елементів) і установка огородження і перил.

Проектуванням конструкції сходів, розрахунками та оформленням креслень обов’язково повинні займатися підготовлені фахівці. При наявності помилок у проекті сходи може опинитися у кращому випадку незручною, а в гіршому — просто небезпечною. Рідко зустрічаються класичні ситуації, коли можна зробити прямий марш з оптимальним кроком і висотою східців. До речі,як на наступному фото, де один з наших майстрів оглядає вже встановлену струну (каркас сходів). У більшості ситуацій нашим проектувальникам доводиться ламати голову, намагаючись вписати сходи в жорсткі рамки наявних приміщень. Звідси з’являються забіжні східці, гвинтові елементи, розворотні площадки та інші «премудрості».

Металеві сходи на другий поверх у СПб: проектування, виготовлення

Каркас сходів другого поверху встановлено в будинку Замовника, один з майстрів нашої компанії перевіряє надійність і точність установки струни.

Кут нахилу і висота щаблів визначають зручність користування цим важливим «транспортним коридором», оскільки піднятися по крутих сходах ще можна, хоч і з труднощами, а от спуститися просто буває небезпечно. Особливо це важливо, якщо в будинку живуть діти або літні члени родини. Наші фахівці обов’язково обговорять з Вами всі ці тонкі моменти, на основі свого великого досвіду вони запропонують кілька рішень і Ви разом виберете найоптимальніше.

Зварювання спроектованої конструкції каркаса, шліфування стиків, покриття грунтом, антикорозійна обробка і нанесення фінішного покриття є найбільш трудомісткими заходами створення сходів. Не забуваємо, що вага конструкції зазвичай складає не одну сотню кілограмів. Деякі фірми Санкт-Петербурга зможуть забезпечити нанесення порошкового покриття на таку громіздку конструкцію. Компанія «МК-Профі» володіє можливістюнанесення порошкового покриття в спеціальній термокамері. В результаті Ви отримаєте не тільки надійний, але і гарну конструкцію сходів — погодьтеся, це досить важливо для формування інтер’єру будинку або квартири.

Третім етапом описаного вище процесу є виготовлення ступенів. Тут все залежить від уподобань та фінансових можливостей Замовника. Звичайно краще всього виглядають сходи з переклееного масиву дуба, тонованого лаком в потрібний відтінок. Трохи дешевше вийдуть сходи з масиву бука — візуально під шаром лаку не кожен фахівець відчує різницю між буком і дубом. Тим не менш, довговічність дубових щаблів звичайно вище.

В принципі можна використовувати масив та інших порід деревини берези і сосни, наприклад. Але сосну ми зазвичай не рекомендуємо, оскільки «життєвий століття» таких ступенів виявиться не таким довгим, як хотілося б. Є непоганий варіант використання багатошарової фанери, облицьованої шпоном того ж дуба. Такі сходи мають досить солідний вигляд, вони більш довговічні, ніж сосна і ми рекомендуємо цей варіант Замовникам, які бажають заощадити.

У будь-якому випадку краще обговорити ці питання з нашими фахівцями, які приїдуть до Вас на об’єкт для початкових вимірів.

Металеві сходи на другий поверх у СПб: проектування, виготовлення

Наступний етап — виготовлено та змонтовано сходи з масиву дуба. Для захисту дерева на час проведення ремонту в будинку, кожна із ступенів закрита картоном.

до Речі, на попередній фотографії ми бачимо поява описаних раніше ступенів з переклеєного масиву дуба. Звичайно ж, така велична сходи вимагала відповідного рівня всіх своїх елементів.

Металеві сходи на другий поверх у СПб: проектування, виготовлення

Останній етап монтажу — встановлено огородження сходів, виготовлене з витончених кованих елементів. Пізніше поверх кування будуть закріплені дубові перила.

Останнім, четвертим елементом, буде огородження сходів. Тут знову багато що залежить від побажань і смаку Замовника. Звичайно, найкращим чином виглядають ковані елементи огорожі, а можливо і поручнів, хоча перила зазвичай роблять з дерева — так приємніше руці. Погодьтеся, що на цих фото огорожі навіть ще незавершеному варіанті виглядають дуже красиво.

Металеві сходи на другий поверх у СПб: проектування, виготовлення

Інший ракурс на майже завершену сходи — чітко видно дубові ламелі (дощечки) з яких склеєні ступені

Майте на увазі, що дуже тоненькі прутки кування виглядають дещо гірше, та й конструкція огородження стає більш «резонансної» і вібруючої. В принципі, Ви можете використовувати й інші, більш економічні варіанти — на нашому сайті Ви зможете знайти більше півсотні фотографій різного роду огорож. Обов’язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями з приводу того, що краще підійде у Вашому випадку. В принципі, як економ варіант можна застосовувати готові конструкції балясин та поручнів — вони досить непогано виглядають в сучасних інтер’єрах.

Металеві сходи на другий поверх у СПб: проектування, виготовлення

Ще раз помилуємося майстерністю наших ковалів, які створили таку красу.

У висновку ще раз повторимося — якщо Ви вирішили замовити металеву драбину в Ваш дім — просто зателефонуйте по наведеним на початку статті телефонами, запросіть наших фахівців для виміру і отримаєте дуже вигідну цінову пропозицію при досить високій якості нашої роботи.

Пропонуємо подивитисярозділи нашій фотогалереї:

Короткий опис статті: сходи на другий поверх Задумали придбати металеву драбину на другий поверх або мансарду? Розрахунок, проектування та виготовлення сходів на металевому каркасі від МК-Профі металеві сходи, сходи на другий поверх, сходи для будинку, фото, виготовлення, ціни

Джерело: Металеві сходи на другий поверх у СПб: проектування, виготовлення, фото монтажу

Також ви можете прочитати