Металеві сходи на замовлення. Виготовлення зовнішніх і внутрішніх сходів на заводі ИнТехПром.

25.07.2015

Металеві сходи

Металеві сходи на замовлення. Виготовлення зовнішніх і внутрішніх сходів на заводі ИнТехПром.

Сходи – одна з наших перших спроб зробити світ трохи зручніше і безпечніше. Варто було людині вперше подивитися вгору і йому напевно прийшла думка про їх необхідність! З тих пір вони довго споруджувалися тільки з дерева і каменю поки не з’явилися металеві сходи.

Спочатку це були ковані вироби і коштували вони дуже дорого, але масове виробництво металопрокату змінило ситуацію. Виготовлення металевих сходів на замовлення, як зовнішніх, так і внутрішніх, стало економічно доцільним. В результаті вони пройшли шлях від модного атрибута до обов’язкового елементу житлових і промислових будівель. І тепер Ви можете замовити їх за досить прийнятними цінами.

Сьогодні зовнішні металеві сходи забезпечують безпеку будівель і промислових об’єктів, є частиною фасадів та інтер’єрів. Служать елементом промислового обладнання, забезпечують переходи, застосовуються у благоустрої територій.

Виготовлення сходів

Вимоги до металевих сходах залежать від їх призначення. Причому головним критерієм при їх проектуванні є безпека людей. Тому виготовлення зовнішніх і внутрішніх сходів стандартизовано. Всі вони повинні в першу чергу відповідати:

  • ГОСТ 23118-78 (ТУ будівельні металоконструкції);
  • ГОСТ 23120-78 маршові сходи для виробничих будівель;
  • ГОСТ 25772-83 перила металеві огорожі балконів і дахів сталеві;
  • ГОСТ Р53254-2009 зовнішні пожежні сходи.

У цих стандартах детально перераховані всі вимоги та наведені необхідні Бніп.

Розберемося з наступним питанням: від чого залежить якість і вартість зовнішніх і внутрішніх металевих сходів на замовлення? З урахуванням сказаного вище висновок очевидний – від точності і грамотності інженерних розрахунків, якості застосовуваних матеріалів, рівня технологій виготовлення і монтажу. Ці ж фактори визначають і вартість, за якою Ви зможете замовити сходи.

Металеві сходи на замовлення. Виготовлення зовнішніх і внутрішніх сходів на заводі ИнТехПром.

Внутрішні та зовнішні сходи на замовлення

Наша компанія виконує виготовлення всіх типів зовнішніх металевих сходів на замовлення, встановлюються всередині житлових і промислових будівель. Проектування виконується досвідченими конструкторами з допомогою сучасних САПР, виробляється продукція з гостированного металопрокату на власному заводі металоконструкцій в Москві. Такі умови гарантують якість проектів і надійність готових внутрішніх і зовнішніх металевих сходів.

Масштаби виробництва та рівень його автоматизації забезпечують прекрасне співвідношення ціни і якості виготовлення нашої продукції. У наші послуги входить і монтаж, що позбавляє наших покупців від транспортних проблем і трудомістких операцій по установці.

Щоб замовити металеві сходи (внутрішні або зовнішні) зв’яжіться з нашими менеджерами по телефону+7 (495) 540 — 54 — 52, а також Ви можете скористатися послугою безкоштовний дзвінок, для цього заповніть форму на початку сторінки.

Короткий опис статті: сходи на замовлення Виготовлення металевих сходів на замовлення в Москві. Замовити внутрішню або зовнішню сходи можна на нашому заводі. металеві сходи замовити виготовлення зовнішні внутрішні на замовлення

Джерело: Металеві сходи на замовлення. Виготовлення зовнішніх і внутрішніх сходів на заводі ИнТехПром.

Також ви можете прочитати