Металеві сходи. Ціни. Фото. р. Санкт-Петербург

22.08.2015

Проектування, виробництво та монтаж металевих сходів.
Різновиди:
1. Пожежники і горищні.

Можемо замінити вже наявні пожежні драбини на більш комфортні. Які будуть мати надійні і зручні поручні. Матеріали можуть бути дешевими із звичайною фарбуванням, що знижує ціну, так і більш якісними. На Вибір будь-які комбінації сталі та нержавіючої сталі. З можливістю никелировки окремих поверхонь. Для перил, при Вашій згоді, буде нержавіючий використовується шліфований матеріал. Що дає гладку і довговічну поверхню, яку не треба фарбувати кожну весну.

2. Гвинтові, вертикальні, міжповерхові.

Для підйому на другий поверх. Наприклад в частому будиночку) Ми пропонуємо дешево і добротно виконані конструкції. Не тільки гвинтові, але і більш прості — вертикальні. Оскільки будь-яка дачна сходи вимагає індивідуального підходу, то до Ваших послуг — попереднє 3D-моделювання. Моделювання дозволяє уникнути помилок і краще оптимізувати дизайн під конкретне приміщення. Вважаємо важливим описати етапи проектування, оскільки клієнт повинен знати, що і скільки коштує. З’являється гнучкість ціноутворення — Ви може скорочувати свої витрати, крім етапи, які вважаєте можливим виконати самостійно.

 1. Визначення розмірів. Нам необхідні параметри майбутнього «місця проживання» конструкції. Для їх визначення можливі кілька варіантів на Ваш вибір: Найкраще — виїзд нашого замірника. Оскільки існують деякі особливості, які варто враховувати, перш ніж робити реальну конструкцію. Виїзд майстра гарантує, що не виникне труднощів при монтажі. Другий варіант — Ви самі повідомляєте нам характеристики місця. (Може знадобитися, якщо у Вас — секретний об’єкт і туди не можна пускати замірника. Плюс у Вас є можливість економити на оплаті послуг замірника.) Ми безкоштовно аналізуємо отримані від Вас розміри. Запитуємо відсутні параметри. Коли інформації достатньо для розуміння можливостей монтажу і форм майбутнього виробу — то можна переходити до другого етапу.
 2. Зовнішній вигляд. Даний етап — найвідповідальніший. Адже справити добре спроектовану конструкцію можна за день, а ось проектування моделі — завдання, що вимагає професіоналізму як з боку виробника, так і участі клієнта. Ми пропонуємо Вам вибір:
  • Можете покластися на нашого дизайнера. Він створює прототип, виходячи з параметрів вимірювань та особливостей приміщення. Можете замовити 3D модель конструкції, що дає можливість скорегувати по Вашим побажанням.
  • Якщо Ви маєте своє уявлення про те, який вигляд повинна мати сходи, то ми будемо раді отримати Ваші креслення або малюнки. Ви можете зустрітися з дизайнером і разом створити те, що влаштує Вас за зовнішнім виглядом і буде реалізованим з технічної точки зору.

Результатом другого етапу стає те, що Ви отримуєте на руки креслення майбутньої конструкції. З ним можна звертатися в будь-яку компанію з виробництва металоконструкцій та реалізувати свою ідею в металі. Ви вільні у виборі виробника. (Сплативши послуги дизайнера Ви не замовляєте у нас же й виробляти.)

 • Ціна. Тепер прийшла черга економічних факторів. Ми називаємо свою ціну, спираючись на складність отриманого від дизайнера конструктиву. Якщо вона Вас влаштовує — то після отримання передоплати Ви ми виготовляємо виріб.
 • Доставка. Доставка і монтаж повинні бути безкоштовними. Це гарне гасло. Але! Іноді клієнт хоче максимально знизити витрати. Це не жадібність. (Магазин IKEA був створений не для жадібних людей, а для надання клієнтові свободи. Доставка не може бути безкоштовною, якщо її вартість не включена у вартість.) Ми не включаємо у вартість виробництва гроші на доставку. Можете скористатися послугами нашої компанії, так і будь-якої транспортної компанії.
 • Монтаж. За аналогією з доставкою. Вартість монтажу — окремий пункт. Бувають прості сходи, які можна зібрати і встановити за годину самостійно. (Така вільність можлива завдяки сучасним матеріалам і деталей, які значно спрощують зборку і монтаж.) Ми не проти, якщо це дасть Вам економію. У складних конструкціях рекомендуємо своїх майстрів, оскільки нам простіше, ніж будь-кому, встановлювати ті речі, які ми і робимо.
 • 3. Сходи на мансарду, горище або в пентхаус.

  Часто це модифікація попередніх, але з урахуванням необхідності мінімізувати простір, займане конструкцією. У випадку сильно обмеженого простору це навіть не модифікація, а мініатюрна конструкція під конкретного замовника. За принципом: «Що б помістилося, місця багато не займало, було зручним, надійним. І коштувало недорого.»

  + Поручні для сходів.

  Бувають ситуації, коли в будинку вже дуже страшні, зносилися поручні. Вони викликають побоювання своєю старістю і ненадійністю. А якщо і тримаються міцно, то просто псують внутрішній вигляд та імідж організації. Якщо йдеться про бізнес центрі, то ніхто їх міняти поодинці не буде. Потрібно колективне рішення, що дуже важко організувати в сучасних умовах. Оскільки цього питання — наша робота, то можемо заздалегідь заспокоїти: Заміна поручнів — справа швидке і недороге. Якщо цим займаються професіонали.

  Короткий опис статті: металеві сходи Виготовляємо металеві сходи під будь-які завдання. Ціни та етапи проектування докладно описані. Сходи для дачі, пожежники та ін сходи металеві пожежні ціни фото креслення

  Джерело: Металеві сходи. Ціни. Фото. р. Санкт-Петербург

  Також ви можете прочитати