Металеві сходи, виготовлення на замовлення в Москві . lestnitsy.

05.09.2015

Металеві сходи

Сучасні металеві сходи для будинку по своїй красі і витонченості повністю задовольняють високим вимогам в різній сфері їх застосування, відповідають обраному стилю архітектури та дизайну інтер’єрів.

Виготовлення металевих сходів

Металеві сходи, виготовлення на замовлення в Москві . lestnitsy.
Сучасне виготовлення сходів з металу є складним виробничим процесом, який починається з складання проекту, дизайну та проведення розрахунків конструкції каркаса і огороджуючих елементів. Сьогодні виготовляють їх в декількох стилях і напрямках дизайну, із застосуванням різних видів металів і інших оздоблювальних матеріалів. Сходи з нержавіючої сталі і алюмінію, виконують в стилі хай-тек і еклектика, а елітні авторські ажурні ковані конструкції з чорного металу можуть стати не лише вдалим доповненням інтер’єру в стилі модерн або класика, а й дивним предметом розкоші. Крім цього, виготовлення міжповерхових сходів з комбінацією різних матеріалів, таких як мармур, скло, дерево або мозаїка дозволяє застосовувати їх практично в будь-яких приміщеннях заміських будинків і приватних квартир.

Металеві сходи для будинку

Сьогодні металеві сходи для будинку є не тільки технологічною необхідністю, у вигляді драбини, зовнішньої пожежної або вхідних сходів, а також є прикрасою і невід’ємною частиною внутрішнього інтер’єру заміського котеджу або дачі.

Сходів з металу володіють великою кількістю переваг.

    Надійність і довговічність, особливо враховуючи сучасні можливості антикорозійних засобів по обробці металу. Безпека. Невеликий термін виготовлення, за винятком виробництва за ексклюзивним авторським дизайном. Вартість, як правило, значно дешевше дерев’яних аналогів. Можливість проводити монтаж і фінішну обробку, як в процесі ремонту, так і у вже закінченому інтер’єрі. Широкий спектр декоративних можливостей, так як за своїми властивостями метал може приймати різні форми у вигляді своїй пластичності і великих можливостей технологічної обробки.

Готові сходи з металу за способами застосування ділять на головні і допоміжні. Головні ставляться до вхідних зовнішній зоні дому і до основним, парадним конструкцій внутрішнього оздоблення. До допоміжних відносять горищні, пожежники, драбини, конструкції для підвалів, басейнів та інші.

Зовнішні сходи з металу

Будь заміський будинок або дача зустрічають своїх мешканців або були надійною і довговічною конструкцією вхідної зони. Зовнішні сходи з металу, зроблені із сталі з елементами ковки або з нержавіючої сталі з застосуванням залізобетонного каркасу є сьогодні важливою деталлю архітектурного зовнішнього оформлення будинків і котеджів. Наприклад, зовнішні гвинтові сходи можуть виконувати як функціональну роль, для підйому на імпровізовану палубу або оглядову терасу, а також стати прикрасою навколишнього ландшафту території.

Металеві сходи на замовлення

Виконані з урахуванням всіх вимог замовника і технічних нормативів на сучасному обладнанні професійними майстрами сходи з металу стануть гідною прикрасою заміського будинку, зручною і надійною конструкцією для експлуатації протягом багатьох років.

Короткий опис статті: металеві сходи Металеві сходи

Джерело: Металеві сходи — виготовлення на замовлення в Москві | lestnitsy.uk

Також ви можете прочитати