Металеві сходи як своїми руками зробити, ціна, фото і чи можна

05.07.2015

Металеві сходи як своїми руками зробити, ціна, фото і чи можна купити готову металеву драбину

Автор: Галина Ильвутченко

Металеві сходи як своїми руками зробити, ціна, фото і чи можна
Металеві сходи як своїми руками зробити, ціна, фото і чи можна купити готову металеву драбину

Використання металу для виготовлення сходів далеко не нове. Цей матеріал дозволяє зробити непросто надійні, практичні і міцні сходи, але і унікальні по своїй композиції. Каркас металевих сходів може бути прихованим за облицювальним матеріалом, а може бути і відкритим, створюючи єдину неповторну витончену конструкцію. Металеві сходи можуть бути кованими, литими або зроблені за допомогою зварювання окремих елементів. Поговоримо про те, як зробити металеві сходи своїми руками і продаються на Україні готові.

Перед тим як перейти до безпосереднього опису наших робіт, необхідно нагадати, що без точних розрахунків металеву драбину. як і будь-яку іншу, зробити не вийде. Вам необхідно підготувати проект, креслення, провести всі необхідні заміри і т. д. І якщо ви у всьому цьому не сильні, то, як мінімум, доведеться освоїти розрахунок металевої драбини онлайн або завантажити спеціальну програму.

Металеві гвинтові сходи своїми руками

Отже, ви вирішили зробити зовнішню металеву гвинтові сходи своїми руками. отже, робіть акцент на міцність і довговічність матеріалу. Якщо сходи буде розташовуватися всередині будинку, то металевий каркас сходів можна обшити деревом, різними декоративними панелями, зробити дерев’яні сходи, поручні з ПВХ або масиву і т. д.

Як зробити металеву гвинтові сходи своїми руками? Гвинтові сходи, по суті, складається з центральної опори (стовпи), на якій встановлюють сходи. На фото поруч ви можете розглянути комплектуючі металевої гвинтових сходів .

В якості центральної опори вам підійде 1 товстостінна труба необхідної довжини. Ще вам необхідно прикупити 1 трубу трохи тонше і велику в діаметрі, щоб виготовити гільзи висотою 23-26 див. Зріз на гільзах необхідно робити строго під кутом 90 градусів, щоб сходи не були під нахилом. Зверніть увагу, що вони не повинні бовтатися на трубі. Якщо зазор буде великий, то доведеться вваривать в гільзи ущільнювачі з кілець. Гільз на центральній опорі металевої драбини має бути максимальна кількість.

На наступному етапі виготовлення металевої гвинтових сходів своїми руками підготуємо конструктор, який дозволить нам зробити сходинки однакової форми і розмірів. Таким чином, ми зможемо зварити частини сходинки під необхідним кутом, просто вкладаючи їх в конструктор. Одночасно з цими роботами не забудьте приварити саму сходинку в гільзі. Всі шви необхідно зачистити.

Монтаж металевої гвинтових сходів досить простий — нанизуємо гільзи зі сходами на центральну трубу. Кінець стійки для надійності заливаємо бетоном. Виставляємо сходинки і зварює між собою. Не забудьте каркас прогрунтувати і пофарбувати. Тепер можна приступити до декоративної обробки. Ось таким нехитрим способом вам вдасться зробити металеву гвинтові сходи своїми руками .

Як зробити своїми руками металеву поворотну сходи

Металеві сходи як своїми руками зробити, ціна, фото і чи можна
Якщо вам потрібна поворотні сходи, то ми пропонуємо вам робити сходи по металевих косоурів. У цьому випадку зварювання профілю можна замовити на металобазі або зробити самостійно. Щоб зробити своїми руками металеву поворотну сходи вам потрібен металевий профіль з прямокутним перетином. З нього слід підготувати і вирізати «косинки» двох видів: по висоті сходинки і по глибині. Після чого зварити всі разом під кутом в 90 градусів. В результаті ви повинні отримати каркас — драбинку. Якщо металева драбина буде відкрита, і ви не плануєте її обшивати, то всі зварювальні шви слід ретельно зашліфувати.

Не забуваємо, що металеву конструкцію слід прогрунтувати. Тільки після цього можна приступити до установки дерев’яних сходинок. Їх можна прикріпити до профілю саморізами. Не забувайте і про перилах. Перила з зовнішньої сторони приварюють до каркаса, а з внутрішньої прикреплям до стінки. Стійки поручнів встановлюють на відстані 0,6 м один від одного. Висота, як правило, 0,9 м. Зону між стійками поручнів можна залишити як є або задекорувати панелями. Металева поворотні сходи своїми руками закінчена.

чи Можна купити металеву драбину готову?

Якщо ви з якихось незалежних від вас причин, не можете зробити металеві сходи своїми руками. то її можна купити. Ціна металевої драбини буде залежати від виду конструкції, висоти, її зовнішнього вигляду і т.д. наприклад, мережа магазинів РетроДом пропонує купити металеві сходи гвинтові за ціною від 13 тис. грн. в повному комплекті. Якщо говорити про замовлення у приватних осіб, тобто такі пропозиції:

зовнішня металева драбина в Києві для дачного будинку проїдеться за ціною від 700 грн. (зазначена вартість виготовлення одного ступеня);

металеві каркасні сходи в Києві з обшивкою деревом і кованими поручнями коштує від 12 тис. грн.

Фото металевих сходів в інтер’єрі

Висновок: Металеві сходи як своїми руками зробити, ціна, фото і чи можна купити готову металеву драбину. Щоб ви не вирішили, купити металеві сходи для будинку або зробити їх своїми руками, будьте впевнені, що тільки правильно підібраний вид зможе вдало писатися і гармоніювати в інтер’єрі вашого будинку.

Короткий опис статті: сходи своїми руками Металеві сходи як своїми руками зробити, ціна, фото і чи можна купити готову металеві сходи металеві сходи, металеві сходи своїми руками, розрахунок металевої драбини онлайн, розрахунок металевої драбини, металеві гвинтові сходи, металеві гвинтові сходи своїми руками, металевий каркас сходів, ціна, купити

Джерело: Металеві сходи як своїми руками зробити, ціна, фото і чи можна купити готову металеву драбину

Також ви можете прочитати