Металеві сходи з деревяними сходами на другий поверх будинку

19.07.2015

Металеві сходи на другий поверх для заміського будинку

ЗАМОВЛЕННЯ металевих сходів в СПб

Поряд з традиційними дерев’яними сходами на другі поверхи котеджів та дач досить великою популярністю сьогодні користуються металеві сходи. Адже головним достоїнством, яке включає в себе виготовлення металевих зразків, є висока міцність, довговічність конструкції і жорсткість. І такими суттєвими якостями володіють сходи з металу, які за характеристиками не поступаються дерев’яним аналогам.

Якщо порівнювати обидва види «підйомних пристроїв», то у кожного матеріалу є свої переваги. Наприклад, дерев’яні сходи відмінно виглядають в дорогих заміських будинках, а також в житлових і офісних приміщеннях. Вони зазвичай доречні для підйому на другий поверх, максимум на третій. Адже теплота натурального дерева створює приємну атмосферу домашній затишок. А от металеві сходи відмінно зарекомендували себе на складських і виробничих приміщеннях, де основними характеристиками є надійність і функціональність. Як компроміс, ми пропонуємо красиві та надійні дерев’яні сходи на металевому каркасі. Тобто сходи будуть з красивого масиву дерева, на Ваш вибір — зазвичай в тон міжкімнатних дверей. а ось основа буде сталевий, а отже, їй не загрожують скрип і усадка.

Металеві сходи з деревяними сходами на другий поверх будинку

Для кожного приміщення і для певних функцій використовуються ті чи інші побратими з роду «сходинкових». До того ж при бажанні безліч людей комбінують обидва ці матеріалу, і виходить дерев’яні сходи на металевому каркасі. Також дерево може входити до виготовлення металевих дверей, адже сталеві вхідні двері в якості декору або для утеплення може включати в себе дерев’яні елементи, що виглядає сучасно і стильно. Будь-які сталеві двері будуть надійно захищати житло, тому без цього матеріалу в будинку просто не обійтися.

Також в приміщенні не обійтися і без горищних металевих сходів. які необхідні для швидкого переміщення на горище або мансарду. Таким елементам інтер’єру не потрібне спеціальне декоративне оформлення, тому для такого варіанту найголовніше — це функціональність, компактність і дешевизна самої конструкції.

Короткий опис статті: металеві сходи МК Профі МК Профі

Джерело: Металеві сходи з дерев’яними сходами на другий поверх будинку або дачі

Також ви можете прочитати