Модульне заземлення

20.02.2017

Модульне заземлення

Модульне заземлення

Модульне заземлення ZANDZ

(пр. Росія Модульне заземлення
) призначене для монтажу заземлювальних пристроїв (заземлювачі) на житлових об’єктах (будинок, дача), на телекомунікаційних і енергетичних об’єктах операторів мобільного і стаціонарного зв’язку, на промислових підприємствах.

Такий заземлювач являє собою збірну конструкцію, що складається з з’єднаних разом сталевих штирів довжиною 1,5 метра, покритих шаром міді.

Переваги модульного заземлення

Перевага модульно-штирьовий конструкції:

 • легкість монтажу електрода на глибину до 30 метрів. без застосування спеціалізованої техніки та інструментів. Всі операції здійснює 1 людина. Велика глибина дозволяє отримувати дуже ефективне заземлення.
 • мінімальна площа. займана заземлювачем дозволяє монтувати таке заземлення в підвалах будівель, або в близькості від стін будинку у вигляді однієї точки. Компактність зводить до мінімуму необхідні земляні роботи
 • всі деталі з’єднуються без зварювання *
 • Перевага промислового виготовлення елементів:

  • чудова стійкість всіх деталей до корозії, що виражається в терміні служби заземлювача до 100 років .
 • повна стійкість мідного покриття штирів до механічних пошкоджень (наприклад, вигину і відшарування) при монтажі, що дозволяє вести монтаж у грунтах з присутністю гравію або дрібного будівельного сміття

  * З’єднання елементів заземлювальних пристроїв НЕ з чорних металів дозволено техциркуляром 11/2006 асоціації «РосЭлектроМонтаж» (посилання на документ )

  Комплекти заземлення

  Для будівництва заземлюючих пристроїв з необхідними характеристиками (наприклад, для досягнення необхідного опору заземлення ) застосовуються різні готові комплекти модульного заземлення ZANDZ (пр. Росія Модульне заземлення
  ), які містять все необхідне для монтажу заземлюючого електрода.

  Всі компоненти легко сполучаються один з одним.

  Випускається п’ять різновидів готових комплектів, що відрізняються загальною довжиною штирів, основним призначенням і комплектацією:

  універсальний заземлювач для монтажу у вигляді збірного електрода: одного глибиною 15 м або трьох глибиною до 5 м

  Використовується в якості заземлювача з низьким опором розтікання і заземлювача для блискавкозахисту об’єкта.

  Короткий опис статті: проекти будинків безкоштовно

  Джерело: Модульне заземлення

 • Також ви можете прочитати