Модульні сходи-АртКонструктив

26.08.2015

Модульні сходи, Модульні сходи Уніка, Модульні сходи Стамет
Збірні модульні сходи

Модульні сходи / Модульна сходи Уніка / Модульна сходи Стамет

Модульні сходи-АртКонструктив

Модульні сходи являють собою збірну конструкцію, що складається з окремих блоків-модулів, які в зібраному вигляді утворюють цілісний металевий косоур, так званий хребет, на який зверху встановлюються дерев’яні щаблі й огородження.

Модульні сходи дуже універсальні. Різноманіття різних сходових конструкцій сучасний дизайн і відносно недорога вартість роблять модульні сходи оченьпопулярными.

Модульні сходи отримали широке застосування в індивідуальному будівництві вони все частіше використовуються для заміського будинку, дачі, котеджу, 2-х рівневої квартири.

Модульні сходи, дерев’яні сходи яких збираються на збірний модульний каркас є універсальною сходової системою.

Гідність цих сходів полягає в тому, що модульні сходи можуть бути будь-якої конфігурації і завдяки цьому можуть створюватися складні просторові форми. Досягається це за рахунок особливості модульних сходів поворачивния під кутом одного блоку относильно іншого, як на шарнірі, отримуючи тим самим сходи потрібної нам конфігурації.

Завдяки своїй конструкції збірні модульні сходи набираються на необхідну висоту підйому.

Модульні сходи кріпляться в підлогу і перекриття, а також мають проміжні опорні стовпи, у разі якщо на об’єкті в зоні сходи в підлозі є комунікації, можливе кріплення сходів до стіни. Для надійного кріплення до стіни модульного каркаса стіни повинні бути капітальними з бетону, цегли або дерева. Але краще заздалегідь на етапі обробки передбачити місця кріплення сходи в підлогу і врахувати це при прокладці комунікацій.

Зазвичай в модульних сходах достатньо застосування одного косоура, але при дуже широких маршах (більше 1200 мм.), для того щоб збільшити міцність модульних сходів виникає необхідність виготовляти сходи на 2-х або 3-х косоурах. В модульних сходах шириною від 950мм до 1100мм достатньо застосовувати один центральний модульний косоур і для додання жорсткості краях ступенів встановити больцах. Больц являє собою спеціальний кріпильний елемент котрий з’єднує між собою краю ступенів.

Існує безліч різних типів модульних сходів. Розрізняються вони між собою способом з’єднання модулів, перетином модулів, товщиною використовуваної сталі, кольором, дизайном та експлуатаційної навантаженням.

Модульні сходи, зібрані нашими майстрами, прослужать Вам довгі роки.

Короткий опис статті: сходи для дачі Модульні сходи, модульні сходи Уніка, модульні сходи Стамет, модульні сходи з дерев’яними сходинками, збірні модульні сходи Модульні сходи, модульні сходи Уніка, модульні сходи Стамет, модульні сходи з дерев’яними сходинками, збірні модульні сходи

Джерело: Модульні сходи-АртКонструктив

Також ви можете прочитати