Модульні сходи: гвинтові або маршова?

09.07.2015

Модульні сходи: гвинтові або маршова?

Однією з останніх новинок в сфері облаштування приміщень є модульна сходи. Як ясно з назви, складається вона з окремих фрагментів (модулів), тому монтаж її достатньо простий та надійний. Дерев’яні сходи кріпляться за допомогою центральних металевих косоурів. утворюють надійну ланцюг. Цей «хребет» жорстко фіксує всю конструкцію, витримуючи будь-які навантаження і гарантуючи безпеку використання.

Зовнішній вигляд модульних сходів

І за вагою, і за зовнішнім виглядом модульні сходи набагато легше традиційних, дерев’яних або кам’яних, з грубими незграбними ступенями.

Дизайн можливий різноманітний, що дозволяє вписати модульну сходи практично в будь-який інтер’єр, не порушуючи його гармонію і привносячи нотку чарівності і романтики в традиційно налагоджений побут. У сучасному ж обрамленні така сходи виявиться і зовсім «на своєму місці».

Різновиди модульних сходів

Існують модульні сходи двох типів: маршові і гвинтові. Який підійде саме вам і вашій конкретній обстановці, можна вирішити самостійно, але краще звернутися за консультацією до дизайнера, создававшему інтер’єр вашого будинку. Консультація продавця також буде цілком доречна. Для реалізації і монтажу таких новинок, як модульна сходи. випадкових людей не беруть. Так що досвідчене око і набутий досвід компетентного фахівця направлять вас у потрібному напрямку.

Маршова модульні сходи

Маршеві сходи гарна та зручна тим, що дуже компактна і забирає мінімум простору. Її монтаж не вимагає багато вільного місця, займаючи лічені години і практично не залишаючи будівельного сміття. Надійність прольотів і хороша пропускна здатність дозволяють використовувати такий тип модульних сходів і для житлових приміщень, і для адміністративних будівель.

Гвинтові модульні сходи

Витончена гвинтові сходи може стати родзинкою вашого будинку. Вона принесе дух старовинного особняка своєю незвичністю, оновить відчуття простору і змусить серця гостей стискатися від заздрості. 3,5-метрова висота оптимальна для двоповерхового будинку. Навіть у літньої пані не закрутиться голова від підйому або спуску по таких сходах. Комфорт, відчуття захищеності і безпеки будуть супроводжувати і процес зведення, і користування такою сходами.

Бар’єри модульних сходів для дітей

Якщо в сім’ї є маленькі діти, дуже необхідною річчю в побуті стає обмежувальний бар’єр. Непосида і єгоза завжди норовить відправитися туди, де підстерігають небезпеки. За ним дуже важко встежити, і дерев’яний помічник тут як ніколи до речі. Можна перегородити шлях шалуну до небезпечної для нього сходах або відкритого балкону. Кухня з гарячою плитою або вітальня з великими дзеркалами теж можуть бути закриті за допомогою дитячого бар’єру. Що дуже важливо, дерев’яний бар’єр, покритий нетоксичними фарбами, надійний і безпечний для малюка. Навіть якщо він вирішить погризти виниклу на шляху перешкоду.

Короткий опис статті: модульні сходи Який вид модульних сходів вибрати? модульні сходи, гвинтові модульні сходи, модульні сходи маршеві

Джерело: Модульні сходи: гвинтові або маршова?

Також ви можете прочитати