Модульні сходи на замовлення в Іжевську. Деревяні модульні сходи від виробника.

20.02.2017

Модульні сходи на замовлення

Кожен будинок, дачу або двоповерхову квартиру неможливо уявити без такого елемента як сходи. Найчастіше сходи при цьому займає досить багато місця. Якщо ви хочете заощадити місце, то міжповерхові модульні сходи те, що вам потрібно. Основною перевагою такого типу сходів є її компактність, при цьому вона здатна стати відмінним доповненням інтер’єру всього приміщення.

Що ж таке модульні сходи. Дуже часто їх називають так само ланцюговими або хребтовими так як основна складова це модульний каркас сходів(несучий косоур) який складається з окремих елементів(модулів) з’єднаних за принципом «Lego» або спеціальними шпильками, огорожі і дерев’яних східців. Модулі сходи можуть бути виготовлені з металу або дерева, за бажанням замовника.

Матеріал для сходів зазвичай виконують з дерева різних порід, так як він найбільш довговічний, екологічний і прекрасно вписується практично в будь-який дизайн. Що стосується матеріалу для сходинок, то найчастіше їх виготовляють із сосни, яка, завдяки своїм властивостям, прослужить набагато довше, ніж звичайні дошки. Рідше використовують більш дорогі сорти деревини, такі як дуб, ясен, модрина або бук. Що б ідеально вписати сходи в інтер’єр приміщення всю драбину або окремі її елементи можна пофарбувати фарбою у будь-який колір.

Компанія «Вікна Інтер’єр» виготовляє модульні сходи на замовлення будь-якої складності.

У нас ви завжди можете замовити:

  • модульні Дерев’яні сходи;
  • Модульні гвинтові сходи;
  • Г-подібні модульні сходи;
  • П-подібні модульні сходи;
  • Індивідуальні проекти модульних сходів;

Для замовлення модульних сходів вам достатньо зателефонувати нам по телефону +7(919) 913-54-63 або написати на адресу stolyarkaizh@yandex.ru і ми безкоштовно зробимо заміри і підготуємо проект.

Фотографії модульних сходових конструкцій.

Короткий опис статті: модульні сходи Виготовлення всіх типів модульних сходів для будинку, дачі або двоповерхової квартири. Гарантія якості і довговічності. модульні сходи на больцах, замовити модульну сходи, продаж модульних сходів, модульна купити сходи, сходи на другий поверх модульна, модульні сходи в іжевську, дерев’яні модульні сходи, елементи модульної сходи, модульні сходи недорого, сходи міжповерхові модульна, замовити модульну сходи, р подібна модульні сходи, п образна модульні сходи, сходи збірні модульні, модульні сходи від виробника, модульні сходи для будинку і дачі, модульні сходи виготовлення, продаж модульних сходів

Джерело: Модульні сходи на замовлення в Іжевську. Дерев’яні модульні сходи від виробника. Компанія «Вікна Інтер’єр»

Також ви можете прочитати