Модульні сходи Розрахувати та придбати в Києві, Градиус

31.07.2015

Модульні сходи — естетика і функціональність на вищому рівні

Модульні сходи з’явилися на ринку Європи на початку цього століття і впевнено витісняють дерев’яні сходи. Щаблі й поруччя у модульних сходів виготовлені з твердих порід деревини, тому сходи виглядає дерев’яною. Один центральний металевий косоур і відсутність подступенков надає сходах легкість і відкритість. Завдяки цьому модульна сходи відмінно вписується в будь-який інтер’єр.

Модульна сходи — відкрита і одночасно міцна конструкція для будинку або дачі. Простота установки і різноманітність планувальних рішень — переваги модульної конструкції сходи

Модульні сходи Розрахувати та придбати в Києві, Градиус
Основу конструкції складають окремі блоки — модулі для сходів. Кожен складається з двох труб. Внутрішній діаметр однієї труби відповідає зовнішньому діаметру іншого. Висоту труби з меншим діаметром роблять розміром не більше 2 висот труби з великим діаметром. Остання дорівнює висоті східця.

Модульні сходи Розрахувати та придбати в Києві, Градиус
Один з одним труби пов’язані металевої профільної трубою. Модулі закріплюють на різній висоті болтами, які угвинчують в приварені гайки — спеціальні кріплення. В зібраному вигляді блоки утворюють косоур (хребет).

На зібраний модульний каркас встановлюють щаблі й огородження. Краще використовувати екологічно чисті, натуральні матеріали, стійкі до механічних пошкоджень, перепадів вологості і температури. Краще всього підійдуть дерев’яні східці для сходів (з дуба, горіха, бука, ясена). Вони забезпечать необхідну міцність всієї конструкції.

Модульні сходи Розрахувати та придбати в Києві, Градиус
чинності модульної конструкції просто реалізується поворот сходів, що може значно зменшити площу, займану сходами.Розрахувати і купити модульну сходи можна безкоштовно і наявність забіжних ступенів сильно не здорожує конструкцію. Поширені варіанти спуску сходів модульної конструкції:

  • Пряма
  • г-подібний
  • п-подібний.
  • кругова

Реально побудувати спуск в обхід перешкод.

Технічні характеристики модульних сходів представлені в таблиці.

Короткий опис статті: модульні сходи Модульні сходи — відкрита і одночасно міцна конструкція для будинку або дачі. Простота установки і різноманітність планувальних рішень — переваги модульної конструкції сходи

Джерело: Модульні сходи Розрахувати і купити в Києві — Градиус

Також ви можете прочитати