Модульні сходи, ціни, фото. Модульні сходи на замовлення під завмер .

28.08.2015

Модульна сходи — надійна альтернатива сходах під замовлення

Модульні сходи вважають розкішним варіантом для заміського котеджу, дачі або різнорівневої квартири. Вони передбачають унікальну можливість самостійної збірки, що робить їх найбільш популярними моделями. Простота і надійність конструкції, широкий колірний асортимент і різноманітність форм і конфігурацій дозволять підібрати оптимальний варіант якісної сходи на довгий час.

модульна Сходи — для будь-якого багатоповерхової будови

Сходи модульні стануть чудовою прикрасою інтер’єру і монтуються на будь-яку висоту або отвір. Завдяки різним формам конфігурації, кутах з різними звивистими вигинами і вибором кутів повороту можна створити стильне і зручне прикраса декору з функціональними можливостями. Такі сходи може бути виготовлена в будь-якому стилі, що допоможе гармонійно використовувати вільний простір приміщення.

У компанії «СпецМеталлМастер» ви зможете замовити ексклюзивний варіант модульної сходи за розумною ціною. У продажу представлені модульні сходи від виробника з надійною репутацією. У зручному каталозі кожен знайде найкращі моделі з простою системою складання. Це дозволить вмонтувати їх навіть у закінчений дизайн приміщення без заподіяння істотної шкоди його цілісності.

Відміну модульних сходів від сходів на замовлення

Замовлення модульних сходів здійснюється за телефонами(495)545-46-98, (495)720-78-72

Сходів під замовлення вимагають ретельних вимірів, складання проекту з урахуванням особливостей приміщення і місця установки сходів. При цьому значний час займає продумування кожного її елемента або деталі з урахуванням інтер’єру приміщення. Це заподіює масу незручностей і проблем не тільки для клієнта, але і для інших членів сім’ї. Більш того, клієнтові обов’язково потрібно узгодити всі спірні питання на кожній стадії її виготовлення, що негативно впливає на його розпорядок і заздалегідь побудовані плани.

Модульна сходи захистить вас від подібних проблем. Вона дозволить заощадити вільний простір, не вимагає багато часу на проектування і має просту систему установки.

У компанії «СпецМеталлМастер» ви зможете замовити модульну сходи потрібного розміру, стилю, види і конфігурації незалежно від особливостей приміщення. Готові варіанти можуть бути гвинтовими чи маршовими, на косуорах або у комбінованому вигляді. Комплектуючі для таких сходів не вимагають навіть додаткової обробки за рахунок цільного і закінченого вигляду. Це дозволить експлуатувати їх відразу після монтажу.

Складання модульних сходів і монтаж

Збірка модульних сходів теж не відніме багато часу і не порушить звичний спосіб життя вашої сім’ї. Готові варіанти вже адаптовані під стандартні або нестандартні отвори незалежно від типу приміщення.

Фахівці «СпецМеталлМастер» допоможуть замовнику підібрати навіть індивідуальну комплектацію сходи з урахуванням потрібних йому розмірів, кольору і форми. Швидка установка заощадить ваш час, а висока якість конструкції забезпечить безпеку під час її експлуатації та догляду. Тепер ви зможете комфортно пересуватися по будинку і відчувати себе впевнено.

Модульні сходи — сучасне і практичне рішення!

Короткий опис статті: сходи для дачі Модульні сходи під замовлення. Ціни на готові конструкції модульних сходів. Докладний опис і багато фото модульних сходів від компанії «СпецМеталлМастер»!

Джерело: Модульна сходи — ціни, фото. Модульні сходи на замовлення під завмер | СпецМеталлМастер

Також ви можете прочитати