Монолітні бетонні сходи, ціна від 30 уе

30.07.2015

Монолітні бетонні сходи будь-якої складності

Широкий вибір матеріалів

Індивідуальний підбір. Арматура, бетон різних марок

Сходове будівництво має досить велику історію, коріння якої сягають у далеке «до нашої ери». За кілька тисячоліть були створені сотні конструкцій та випробувані різні матеріали. Зараз найпопулярнішим і, мабуть, найбільш актуальних з них є бетон і залізобетон.

В силу властивостей цих матеріалів, монолітні сходи володіють міцністю і довговічністю. Більше того, вони є гарантом комфорту: бетонні сходи не скриплять під ногами і не створюють шуму, також володіють високою вогнестійкістю і пожежобезпечність. Монолітні сходи з бетону дозволяє вибрати будь-яку форму і оздоблення будь-якими матеріалами.

Види бетонних сходів

Монолітні бетонні сходи підходить абсолютній більшості будівель (в тому числі котеджів, заміських будинків ). А експлуатаційні якості цього матеріалу роблять його універсальним для створення як внутрішніх, так і зовнішніх сходів (і в кожному випадку є своєрідні бонуси). Внутрішні сходи зводиться під час будівельно-оздоблювальних робіт, що дозволяє суттєво полегшити їх. Що стосується переваг зовнішніх бетонних сходів: вони не руйнується вологою, не піддаються гниттю, зміцнюють конструкцію всього будинку і допомагають у подальшому будівництві (ще під час виконання будівельних робіт сходи вже може використовуватися)

Короткий опис статті: монолітні сходи Монолітні бетонні сходи будь-якої конструкції. Гарантія виконаних робіт на 2 роки. Доступні ціни з відмінним виконанням поставленого завдання! бетонні сходи монолітні сходи, ціна, монтаж бетонних сходів,бетонні роботи

Джерело: Монолітні бетонні сходи — ціна від 30 уе

Також ви можете прочитати