Монолітні бетонні сходи, замовити сходи в Києві, Україна

01.08.2015

Монолітні бетонні сходи. Фото наших робіт
Фото наших робіт

Ось вже більше 13 років компанія «Скала» працює на ринку виробництва сходів. Сьогодні ми пропонуємо найрізноманітніші сходи, фото яких ви можете побачити на нашому сайті. Але що значить фото того, що ми можемо зробити? Набагато важливіше для тих, хто хоче замовити сходи, побачити фото сходи в реальному будинку або котеджі жителів Києва.

Ми із задоволенням покажемо сходи, які справно служать людям з дня в день, забезпечуючи в будинку необхідний затишок і комфорт.

Монолітні бетонні сходи. Фото сходів гвинтових

Монолітні бетонні сходи, замовити сходи в Києві, Україна

Фото 1. Монолітна бетонна сходи. Фото зроблено в котеджі під Києвом (2008 р.)

На фото показана прекрасна сходи, створена фахівцями нашої компанії і встановлена в одному з котеджів під Києвом. Сходи відноситься до класу гвинтових сходів на тятиві. Огорожі виготовлені з кованого металу. Сходи, фото якої ви бачите, прекрасно вписується в інтер’єр приміщення, зручна і безпечна.

Якщо ви хочете, щоб ваш будинок або котедж придбав абсолютно унікальний інтер’єр, щоб ви без праці могли переміщатися між поверхами, замовте кручені сходи в нашій компанії. Ми зробимо якісне, надійне і красиве виріб.

Монолітні бетонні сходи. Фото сходи на косоуре

Монолітні бетонні сходи, замовити сходи в Києві, Україна

Фото 2. Монолітна бетонна сходи. Фото зроблено в квартирі в Києві (2008 р.)

Сходи, фото якої ви бачите, відноситься до типу сходів на косоуре (косоур- несуча балка під сходами). Даний тип сходів прекрасно вписується в інтер’єр:

  • будинки;
  • квартири;
  • офісу;
  • розважальних закладів і т. д.

Надійна конструкція і красивий зовнішній вигляд робить сходи, фото якої ви бачите, центральним елементом інтер’єру.

Якщо ви хочете перетворити інтер’єр приміщення, бетонні сходи на косоуре- це відмінний вибір. Замовте монолітні сходи на косоуре в нашій компанії і ми зробимо якісне, надійне і красиве виріб.

Монолітні бетонні сходи. Фото сходів на тятиві

Монолітні бетонні сходи, замовити сходи в Києві, Україна

Фото 3. Монолітна гвинтові бетонна сходи на тетіві. Фото зроблено в одному з будинків під Києвом (2008 р.)

Сходів на тятиві відносяться до цікавим і оригінальним і разом з тим надійним і зручним виробів. Сходи на тетіві дуже красива і чудово вписується в інтер’єр будинку, забезпечує необхідний комфорт і зручність.На фото представлена сходи, яка була виготовлена нашими фахівцями і встановлена в одному з будинків Києва.

Замовте монолітні сходи на тятиві в нашій компанії і ми зробимо якісне, надійне і красиве виріб.

Короткий опис статті: бетонні сходи Монолітні бетонні сходи, замовити сходи в Києві, Україна Монолітні бетонні сходи, замовити сходи в Києві, Україна

Джерело: Монолітні бетонні сходи, замовити сходи в Києві, Україна

Також ви можете прочитати