Новинки автомагнітол 2011. Компас споживача. Статті Автопремєр, Україна

20.02.2017

Новинки автомагнітол 2011. Компас споживача. Статті :: Автопрем’єр —

Все помітніше стає поступова відмова виробників від CD-приводу в автомобільних головних пристроях. Мова поки не йде про поголовну скасування компакт-дисків, тим не менш, ця тенденція очевидна. На противагу CD як носія інформації, пропонуються настільки полюбилися гаждеты iPod і iPhone. Все більше і більше з’являється моделей головних пристроїв, в яких повноцінне керування цими пристроями прямо з ресивера реалізовано у «стандартній комплектації».

Ну і, нарешті, особливо приємним віянням для нашого ринку варто відзначити все більшу русифікацію меню і сервісних функцій, яку ви знайдете у всіх медіа-рессиверах цього огляду.

Без приводу

Аж чотири нових медіа-ресивера, в яких відсутній CD-транспорт, представили розробники Alpine. Причому, ранжир за ціною виявився практично з кроком рівно в тисячу гривень. Найбільша «проста» модель IDA-X311 (близько 2100 грн) відтворює більшість найпоширеніших стислих звукових форматів з USB-накопичувачів, плеєрів iPod, або від зовнішніх джерел через роз’єм mini-Jack. Також є можливість підключення CD/MP3-чейнджера. Дизайн 311-й (рис. 1) виконаний у вже полюбився ергономічному «элпайновском» дизайні з великим центральним мультифункційним регулятором. Модель пропонується з зеленою або червоною підсвіткою (індекс RR) органів управління. Символи дисплея мають біле підсвічування.

Брат-близнюк IDA-X313 (близько 3000 грн) пропонується тільки з синім підсвічуванням кнопок. У ньому покупець знайде три пари лінійних виходів (у IDA-X311 тільки одна пара), плюс повноцінна сумісність з телефонами iPhone 3G в плані прослуховування музики. Розглянуті моделі також пропонують функцію гучного зв’язку при підключенні до них додаткового фірмового модуля.

Ще одна модель IDA-X305S (вартістю 4000 грн, рис. 2) головним своїм відзнакою має кольоровий РК-дисплей розмірів 2,2 дюйма. Він відображає всі режими роботи ресивера, аж до малюнків обкладинок відтворюваних альбомів! Також, додайте можливість вибору підсвічування кнопок синім або червоним кольором. По іншим характеристикам модель повторює 313-ю. Плюс бездоганне якість збірки і прецизійне звучання, які залишаються невід’ємними для продукції цього виробника.

Гаряча й довгоочікувана новинка Kenwood KIV-700 (рис. 3) досі є популярним фігурантів багатьох тематичних форумів. Це дебют компанії у форматі медіа-рессиверов без CD-транспорту, що само собою викликало певні суперечки по функціоналу і якості роботи. Виразно можна сказати, що цей перший млинець «кенвуда» все ж не вийшов грудкою.

Апарат без проблем працює з iPod і iPhone. Причому, управляються ці девайси прямо з ресивера, так само як і прямо з «айпода» можна перемикати звучать через аудіосистему автомобіля треки. Крім кількох зручних варіантів пошуку потрібних композицій, KIV-700 також дозволяє створювати свій список відтворення, що складається з будь-яких десяти улюблених треків, що зберігаються у вашому плеєрі iPod. При цьому виробник особливо акцентує на алгоритмі управління ресивером, дуже схожим з застосовуваним в iPod. KIV-700 також відтворює відеофайли форматів MPEG, WMV і H. 264. Але не все підряд, а тільки ті, які «підігнані» під потрібну роздільну здатність. Крім того, ресивер має незнімну передню панель, але в якості захисту від крадіжки передбачений захисний користувальницький код. Підсвічування органів управління вибирається користувачем завдяки функції «Variable illumination». Kenwood KIV-700 доступний за ціною близько 2400 грн.

Аналогічні дві моделі запропонував Pioneer. Медіа-ресивер MVH-8200 (рис. 4) сумісний з «флешками», SD-картами пам’яті, плеєром iPod, телефонами iPhone та іншими джерелами звуку, що підключаються через роз’єм AUX на лицьовій панелі. Тут же вам і тридюймовий монітор, що відтворює не тільки інформацію меню, але і відеофайли з зовнішніх носіїв. При цьому жодних вимог до вирішення відео апарат не пред’являє.

Також в активі «Піонера» 113 варіантів підсвічування кнопок, 8-смуговий графічний еквалайзер, 3 пари виходів передпідсилювача і один відеовихід. Ще однією відмінною особливістю моделі є мінімум кнопок на передній панелі. Все управління зосереджено на поворотному джойстику, або на доданому пульті ДУ.

Модель MVH-8200BT доповнена вбудованим модулем бездротового зв’язку. Апарати пропонуються за ціною близько 2800 грн і 3200 грн за модель з Bluetooth.

Sony в черговий раз наочно підтвердила свій рекламний слоган «like no other», випустивши рессиверы серії DSX. Нюанс в тому, що місце приводу для компакт-дисків зайняв спеціальний висувний відсік Tune Tray, в якому ховається iPod, USB-флешка (рис. 5). Таким несподіваним чином виробник вирішив питання вічно заважають проводів по салону, а також захистив портативні девайси від ушкоджень та крадіжки.

Модель DSX-S100 (рис. 6) також працює з iPhone, як з джерелом музичних файлів. Ресивер з синім підсвічуванням кнопок продається за ціною 1250-1300 грн. DSX-S200X (рис. 7) доповнено фірмовою функцією швидкого пошуку треків QuickBrowZer, більш досконалим еквалайзером з фільтрами низьких і високих частот, графічним дисплеєм і двома парами лінійних виходів (в «сотої» моделі одна пара), що піднімає ціну до 1450 грн. У третій моделі серії DSX-S300BTX (рис. 8) додається модуль Bluetooth, проте ціна на неї поки не повідомляється.

По-старому

Серед традиційних моделей з компакт-диском також чимало новинок у рядку 2011 модельного року. «Сота» серія від Alpine CDE пропонується як недороге функціональне рішення, спрямоване на водіїв, які цінують звук і якість цього бренду. Модель CDE-111 (рис. 9) має «на борту» роз’єм USB для підключення «флешок», iPod або iPhone. При підключенні додаткового модуля Bluetooth можна також отримати гучний зв’язок і відтворення потокового аудіо з телефону. Ресивер пропонується з зеленої або бурштинової підсвічуванням за ціною близько 1500 грн.

CDE-112 (близько 2000 грн) відрізняється наявністю змінних варіантів підсвічування (зелена, янтарна, синя або червона), двома парами лінійних виходів і проводом для підключення iPod/iPhone в комплекті. CDE-126BT комплектується вбудованим блоком гучного зв’язку і стоїть на 500 гривень дорожче.

Схожі по функціоналу CD-магнітоли Kenwood пропонує. Практично всі моделі 2011 року навчилися «розуміти» плеєри iPod і iPhone. Правда, необхідний для цього кабель підключення доводиться купувати окремо. Хочеться окремо виділити модель KDC-4547U (рис. 10), яка крім перерахованих властивостей має солідну біле підсвічування органів управління, що рідкість в бюджетному класі (950 грн). Русифікована модель KDC-5047U (рис. 11) за 1350 грн може похвалитися трьома парами «лінійок» і змінною підсвічуванням кнопок. Цікава модель KDC-6047U, стилістично повністю повторює медіа-ресивер KIV-700 (див. рис. 3). Хіба що, дисплей в 6047U не ЖК, а пятистрочный графічний. Це дуже функціональна магнітола пропонується за ціною 1850 грн.

Pioneer оновлює свій ряд моделями з індексом «3» другий цифрою в назві. Апарати початкової серії DEH-1300 (рис. 12) пропонуються користувачам, які без особливих претензій до широкого функціоналу (600-700 грн). Сімейство DEH-2300 (до 900 грн) зовні копіює першу серію, але вже має USB-входом на передній панелі. А модель 2310UB навіть має змінною підсвічуванням кнопок (червона або зелена). Третя серія доповнена можливістю роботи з iPod і iPhone, правда, для цього буде потрібно опційний кабель. За DEH-3300UB доведеться викласти близько 1000 грн. Купуючи четверту серію (трохи більше 1100 грн), покупець може розраховувати на п’ятиполосний графічний еквалайзер і кольорову підсвітку як органів управління, так і екрану. Модель DEH-5310UB (рис. 13) пропонується з відкидною передньою панеллю, замість щілинний, як на всіх молодших серіях. Середня ціна на неї становить близько 1200 грн.

Нова «шістка» (моделі DEH-6300SD і -6310SD), як зрозуміло з назви, крім USB-накопичувачів, також сумісні з SD-картами. Також вони оснащуються трьома парами лінійних виходів передпідсилювача. Однак, ціна на новинку в Україні поки не відома (рис. 14).

Олександр Лисенко,

фото з сайтів виробників.

За допомогу в підготовці матеріалу дякуємо портал «Майстерня автозвуку», www.carsound.com.ua

Короткий опис статті: compass staircase фотопродажа по Україні, безкоштовні фотообъявления, все про автомобілі, статті зі світу автомобілів, огляди журналістів і тест-драйви — на сайті auto.premier.ua. авто Харків, Україна, новини авто, статті авто, машини, ціни, продаж автомобілів, купити машину,купити авто опис авто, технічні характеристики автомобіля, автомобілі ВАЗ, Москвич, Toyota, Mercedes, Mazda, BMW, Audi, Volkswagen, Ford, Renault, Pegout, ЗАЗ, Deawoo, Opel, Crysler

Джерело:
Новинки автомагнітол 2011. Компас споживача. Статті :: Автопрем’єр —

Також ви можете прочитати