Нюанси вибору сходи на другий поверх всередині будинку . Азбука

26.08.2015

Нюанси вибору сходи на другий поверх всередині будинку

Нюанси вибору сходи на другий поверх всередині будинку . Азбука
Зараз багато хто хоче мати заміські будинки. Як правило, при виборі проекту, віддають перевагу двоповерховому будинку. Тут постає питання про підбір сходи, що з’єднує поверхи. І це важливе питання. Для того щоб вибрати треба знати які бувають сходів.

При проектуванні сходів враховують вагу, стать, вік мешканців цього будинку і технічні характеристики приміщення. Від цього буде залежати висота і ширина східців, спосіб кріплення сходів і наявність поручнів. Також сходи повинна органічно вписатися в інтер’єр будинку. Це досягається шляхом вибору матеріалу і дизайну.

Зміст

Види сходів на другий поверх

1. Парадна. Це унікальна сходи, розроблена спеціально для вашого будинку з урахуванням всіх його особливостей.

2. Маршова. Це досить поширена конструкція. Вона складається з маршів і проміжних майданчиків. Маршеві сходи застосовують, якщо потрібно заощадити площу. Під ними можна зробити невелику комору.

Нюанси вибору сходи на другий поверх всередині будинку . Азбука

3. Орні. Якщо приміщення просторе, то орні сходи може стати його основною прикрасою. Особливість цієї драбини — два виходу в різні боки, одна проміжна майданчик та один вхід.

4. Гвинтові. Допомагає заощадити простір в будинку. Сходи розташовуються по спіралі і з’єднуються больцами або кріпляться до балки (косоуру).

5. Горищні. Чудове рішення для дуже маленького приміщення. Вона може бути складний і при необхідності просто забиратися в люк.

Нюанси вибору сходи на другий поверх всередині будинку . Азбука

прикрасить Будь-який інтер’єр дерев’яні сходи. Ціни на дерев’яні сходи можуть бути різними. Ціна буде залежати від породи дерева і дизайну сходів. Багато виглядає сходи з рідкісних порід дерева, прикрашені фігурними поручнями і цікавими балясинами.

Матеріал для виготовлення сходів залежатиме від внутрішнього вигляду будинку. Оригінально буде виглядати скляна сходи. Каркас цих сходів виготовляється з металу, а щаблі й поруччя — зі скла.

Сходи з натурального каменю додасть будинку респектабельність. Як матеріал може використовуватися мармур або граніт. Відмінно буде виглядати гвинтові металеві сходи.

Сходи — символ зв’язку верху і низу. У людини, яка піднімається з красивою сходах, з кожним кроком поліпшується настрій. Правильно обрана сходи зробить ваш будинок зручним і неповторним.

Короткий опис статті: сходи на другий поверх При проектуванні сходів враховують вагу, стать, вік мешканців цього будинку і технічні характеристики приміщення. Від цього буде залежати висота і ширина сходи на другий поверх приватного будинку,будинок,сходи,поверх

Джерело: Нюанси вибору сходи на другий поверх всередині будинку | Абетка садівника

Також ви можете прочитати