Облицювання бетонних сходів деревом

20.07.2015

Облицювання та оздоблення бетонних сходів деревом.

З усього розмаїття конструкцій сходів — монолітні бетонні сходи є найбільш кращим варіантом в будинках постійного проживання. Пожежна безпека, грунтовність і довговічність конструкції — це визначальні переваги бетонних сходів.

Необхідність облицювання та оздоблення бетонних маршів, а також висока трудомісткість по підготовці і заливці підстави, роблять сходи даної конструкції досить дорогими в загальному сегменті. Нашою компанією накопичений достатній досвід з облицювання та оздоблення бетонних сходів і їх підстав деревом .

Порядок і склад робіт облицювання бетонних сходів деревом показаний на даному прикладі:

1. Проектування і розрахунок конструкції і параметрів бетонних сходів повинні бути виконані в першу чергу з прив’язкою до рівнів майбутніх підлог.

Тут відбувається найбільша кількість помилок і вони найважче можна виправити при подальшій облицювання.

Виконання робіт з підготовки опалубки під фундамент повинно виконуватися фахівцями, з постійним контролем за габаритними параметрами сходів.

Замовник робіт, а також майстри із заливання сходів повинні ясно уявляти яким матеріалом буде відбуватися його бетонна сходи, і враховувати це при проектуванні підстави.

Облицювання бетонних сходів деревом
2. Після зняття опалубки, проводиться остаточна «доведення» підстави. Це стосується ділянок сходи не підлягають облицюванню.

3. Поки підстава «сохне», проводяться роботи по підготовці елементів облицювання – заміри, зняття необхідних шаблонів, виготовлення самих елементів.

Якщо планується укладання ступенів на додатковий шар фанери, укладання фанери виробляється тільки «сухий» бетон з попередньою його ґрунтуванням водовідштовхувальним складом.

4. Процес монтажу бажано проводити після закінчення всіх етапів оздоблювальних робіт, та наявності «чистового» покриття підлог. Необхідно забезпечити відсутність переміщень по монтованою сходах.

По закінченню монтажу, якщо в будинку ведуться ще якісь роботи, або належить масова завозка меблів, сходи, облицьовані деревом, повинна бути закрита картоном або двп. Застосування плівки небажано, так як вона не забезпечує необхідного захисту покриття, і під нею конденсується волога.

Короткий опис статті: бетонні сходи Облицювання бетонних сходів – склад і порядок робіт. Нашою компанією накопичений достатній досвід з облицювання та оздоблення бетонних маршів і підстав сходів деревом. облицювання бетонних сходів, облицювання деревом

Джерело: Облицювання бетонних сходів деревом

Також ви можете прочитати