Оздоблення бетонних сходів деревом, облицювання масивом.

22.07.2015

Облицювання бетонних сходів деревом

Оздоблення бетонних сходів деревом, облицювання масивом.

У ряді випадків для проектування оптимального дизайну приміщення доцільно використовувати вироби виготовлені з дерева, а на основі бетону. Також обшивка масивом може бути зроблена при реконструкції вже наявних підстав.

Сходів з бетону, облицьовані масивом, зовні виглядають так, як ніби вони цілком виготовлені з дерева. Поручні у них можуть бути різноманітними: з дерева, каменю, металу, з оздобленням ліпниною, склом, вітражем.

Переваги облицювання бетонних сходів деревом:

Бетонні конструкції, що мають обшивку масивом, – це на віки. Вони не розсихаються з плином часу і не скриплять. До того ж бетон набагато міцніше, тому використання подібних основ краще для виробів на довжину маршу більше 14 сходинок і зазнають постійні навантаження.

Наприклад, такі конструкції встановлюють у готелях і ресторанах. А в приватному заміському будинку дубові сходи на бетоні з кованими балясинами безсумнівно стане справжньою прикрасою інтер’єру.

Особливості комбінованих сходів

Сходи на бетонній або металевому каркасі, в оформленні яких використовуються дерево, мармур, ковані деталі, називаються комбінованими. Бетон заслужено вважається одним з найбільш міцних і довговічних матеріалів, тому оздоблення бетонних сходів сьогодні особливо актуальна. Компанія «Євро-дуб» виділила такі послуги в окремі розділи каталогу.

У нас є достатня кількість прикладів подібних робіт, виконаних нашою компанією, з якими можна ознайомитися тут, на сайті. Оздоблення сходів деревом по готовому каркасу має свої особливості:

  • немає можливості трансформації (зміни) несучих конструкцій;
  • обмежується діапазон рішень при виборі стилю (дизайну) драбини;
  • знижується загальний витрата деревини за рахунок використання менш масивних пиломатеріалів;
  • збільшена несуча здатність сходів дозволяє без обмежень використовувати декоративні елементи з будь-яких матеріалів.

як бетонного каркасу можна використовувати готові (типові) конструкції чи створювати його на місці в індивідуальній опалубці. Такий «скелет» виключає можливість влаштування відкритих конструкцій, зате облицювання сходів деревом (бічні і нижні поверхні, підсходинки) може виконуватися ламелями завтовшки 5-6 мм. З’являється можливість використання цінних порід деревини, оскільки малою кількістю матеріалу можна обробити велику площу.

Комбіновані сходи коштують дорожче, ніж аналогічні за габаритами конструкції з цільного дерева. Незважаючи на менший витрата деревини, оздоблення бетонних сходів вимагає набагато більшого часу. Крім того, комбінованим конструкцій потрібна велика кількість витратних матеріалів (метизів, клейових складів) для кріплення елементів оздоблення. Перераховані фактори помітно переважають економію деревини.

Всі ціни вказані на сайті в точності відповідають действительсности і ВКЛЮЧАЮТЬ В СЕБЕ МОНТАЖ І УСТАНОВКУ ВИРОБУ спроектованого індивідуально!

Короткий опис статті: бетонні сходи Сходи з бетону, обшиті масивом, зовні виглядають так, як ніби вони цілком виготовлені з масиву. Поручні у них можуть бути різноманітними: з дерева, каменю, металу, з оздобленням ліпниною, склом, вітражем. обробка, бетонних, сходів, деревом,сходи, бетонної облицювання,

Джерело: Оздоблення бетонних сходів деревом, облицювання масивом.

Також ви можете прочитати