Оздоблення та облицювання бетонних сходів деревом, ціна обшивки

16.08.2015

Оздоблення бетонних сходів деревом

Оригінальним і стильним рішенням є оздоблення деревом бетонних сходів, зокрема, облицювання сходів, виготовлення дерев’яних поручнів або огорож, а також застосування інших комплектуючих, що створюють закінчений неповторний образ. Поєднання міцності бетонної основи і естетичності ексклюзивних дерев’яних елементів для облицювання сходів дозволить створити красиву і довговічну цільну конструкцію. Якого б типу або конфігурації бетонні сходи Ви не вибрали — маршову, дугоподібну, гвинтову — оздоблення деревом дозволить підкреслити її гідності і перетворити навколишній простір.

Облицювання сходів в Москві — ціна

Уточнити вартість і терміни виготовлення Ви можете за телефоном 8 (916) 551-60-59. Фахівці нашої компанії обов’язково дадуть відповідь на всі ваші питання, що стосуються послуги обробки бетонних сходів деревом і наших цінах.

Обшивка бетонних сходів деревом — фото
У чому полягає обшивка, оздоблення деревом бетонних сходів

Компанія «Wood production» на протязі багатьох років займається виготовленням різноманітних дерев’яних конструкцій, а також їх монтажем «під ключ». У нас Ви можете замовити облицювання сходи деревиною різних порід, від недорогих до найпрестижніших. Найдоступнішими є ялина і сосна, а найбільш міцними і стійкими до зносу залишаються ясен, модрина, дуб.

У нас Ви завжди зможете підібрати необхідні елементи, які підходять за кольором і ідеально вписуються в загальний дизайнерський проект. Особливість дерев’яних комплектуючих, які пропонує студія «Wood production», полягає в їх універсальності: вони вдало відтіняють красу класичного готичного стилю хай-тек або стилю модерн. Таким чином, обшивка бетонних сходів деревом підійде для інтер’єру будь-якого виду.

Дерево завжди вибирали люди, які прагнуть до природності і високій якості. Вироби з масиву дерева довговічні і екологічні, а входять в їх склад біологічно активних речовин вони рекомендовані для експлуатації в будинку, де живуть маленькі діти або алергіки. Використання дерева в якості облицювання і оздоблення сходів деревом підкреслить вашу турботу про себе і своєї сім’ї.

Ми так само займаємося обробкою деревом металевих сходів і виготовленням сходів на замовлення .

Короткий опис статті: бетонні сходи Оздоблення бетонних сходів деревом в найкоротші терміни. Виготовлення і монтаж елементів оздоблення сходів, бетон, дерево, обробка

Джерело: Оздоблення та облицювання бетонних сходів деревом — ціна обшивки

Також ви можете прочитати