ПДР онлайн. Правила дорожнього руху Білорусі. Білети для іспиту в ДАІ в режимі онлайн.

27.07.2015

Правила дорожнього руху Білорусі. ПДР онлайн.

ПДР онлайн. Правила дорожнього руху Білорусі. Білети для іспиту в ДАІ в режимі онлайн.
Напевно Ви довго думали, перш ніж вирішити піти в автошколу на навчання водіння автомобілем? І правильно зробили! Адже це досить відповідальний крок, зважитися вивчити ПДР, придбати автомобіль і бути повноправним учасником дорожнього руху в Республіці Білорусь.

За допомогою нашого сервісу Ви зможете пройти тести онлайн по ПДР Білорусі для успішної здачі іспитів у ДАІ. Ми надаємо Вам абсолютно безкоштовний інструмент з навчання правилам дорожнього руху.

Сервіс ПДР онлайн розділений на декілька логічних розділів:

Тренінг. Тренінг за квитками правил дорожнього руху встановлений за замовчуванням, тобто Ви, зайшовши в будь-який з розділів, потрапите в «тренінг» онлайн. У ньому Ви можете переглядати актуальні питання в ДАІ, і відразу ж бачити правильну відповідь.

Тест. Ви можете встановити режим онлайн тестування за білетами ПДР. При цьому потрібно буде вибирати правильну відповідь з поданих варіантів. Правильна відповідь на квиток буде видно тільки Вам після відповіді на поточний квиток.

Випадковий питання. Перейдіть в режим випадкових запитань з ПРАВИЛ дорожнього руху, і тренуйтеся по всій базі квитків та питань, які будуть на теоретичної частини іспиту в ДАІ. Використовуйте режим «Випадковий питання» у тренінгу і тестах.

Є можливість вивчення ПДР онлайн в Білорусі, вибираючи потрібний квиток або питання по конкретному квитком. Для цього перейдіть в будь-який з 7-ми розділів правил дорожнього руху і виберіть потрібний:

 • головам 1-6 ПДР
 • Дорожні знаки та розмітка. Пр.2-3
 • головам 7-13. Пр.1
 • По главах 8-12 і 19
 • головам 14-18, 20-25
 • Відповідальність. Безпека. Медицина
 • Квитки забезпечені кольоровими картинками, як і на CD-дисках, які продаються у магазинах, тому Вам не знадобиться витрачати гроші на їх придбання. Ми надаємо базу квитків в ДАІ безкоштовно.

  Тут зібрані всі актуальні квитки 2011 року, за яким учні автошкіл проходять навчання, і надалі успішно здають іспити в ДАІ.

  Для початку проходження тренінгу оберіть розділ ПДР.

  Удачі на іспитах!

  Короткий опис статті: іспити з правил дорожнього руху Пройдіть тест з ПДР Білорусі в режимі онлайн. Квитки за правилами дорожнього руху. Тести для проходження іспиту в ДАІ. пдр онлайн, білорусь, квитки, тест, іспит

  Джерело: ПДР онлайн. Правила дорожнього руху Білорусі. Білети для іспиту в ДАІ в режимі онлайн. Тести з правилами.

  Також ви можете прочитати