Перескладання іспиту на права в ДАІ обмежать сайт За кермом www.

07.09.2015

Перескладання іспиту на права в ДАІ обмежать
GAI_examen

Перескладання іспиту на права в ДАІ обмежать сайт За кермом www.
ДАІ збирається обмежити кількість повторної здачі іспиту для випускників автошкіл

заступник Начальника відділу організації екзаменаційної роботи Головного управління по забезпеченню безпеки дорожнього руху МВС Дмитро Желтенков повідомив на цьому тижні про те, що його відомство переглядає статистику здачі іспитів на отримання водійського посвідчення, після чого ДАІ збирається враховувати кількість перездач практичних і теоретичних іспитів кожним випускником автошкіл.

У відомстві поскаржилися на той факт, що з-за відсутності плати за здачу іспиту в ГИБДД, т. к. вартість включена в держмито за видачу прав, випускники автошкіл «приходять, щоб потренуватися». «У перспективі ми бачимо можливість обмежити кількість перездач, наприклад після п’ятого разу», – зазначив Желтенков.

Після чого провалившему іспити доведеться заново оплатити навчання в автошколі, або ж автошкола «дообучит його за свій рахунок». У ДАІ вважають, що нововведення буде мотивувати учнів отримувати більш якісні знання в автошколах.

Як повідомляє агентство РБК, представник ДАІ також підкреслив, що «поки не зафіксовано жодного звернення в суд від учнів автошкіл з приводу того, що вони не змогли здати іспити в ГИБДД», а якщо обмежити кількість перездач, то це може спонукати учнів пред’являти претензії автошколам.

Крім того, в ДАІ збираються в наступній редакції правил здачі іспитів і видачі водійських посвідчень і в положенні про підготовку водіїв передбачити норму, за якою учні будуть допускатися до водіння в міських умовах тільки після того, як здадуть теоретичний іспит в ГИБДД. За словами Желтенкова, «сьогодні ця оцінка дійсна 3 місяці, ми можемо збільшити цей термін до півроку або року, щоб людина могла навчатися стільки часу, скільки йому потрібно».

Відзначимо, що в Думі з 2011 року знаходяться поправки в закон «Про безпеку дорожнього руху», згідно з яким складання іспитів екстерном може бути заборонена. При цьому в червні Верховний суд підтвердив право росіян здавати іспити на отримання водійського посвідчення екстерном.

Короткий опис статті: як скласти іспит в даі ДАІ збирається обмежити кількість повторної здачі іспиту для випускників автошкіл

Джерело: Перескладання іспиту на права в ДАІ обмежать — сайт За кермом www.zr.ru

Також ви можете прочитати