Перила та сходи металеві на замовлення в Коломні

03.09.2015

Коломна — металеві сходи і перила.

Перила та сходи металеві на замовлення в Коломні

Металеві сходи на сьогоднішній день отримали велику популярність в Коломні, що є заслуженим фактом, тому що вони довговічні і міцні, а використання різних додаткових матеріалів обробки (скло, пластик, дерево та ін) дозволяє вписати їх в будь-який інтер’єр. Крім того, такі сходи мають ефектний і естетичний зовнішній вигляд, володіють можливістю поєднувати в собі криволінійні (гвинтові) і прямі марші для вбудовування в обмежений простір, наділені пластичністю і надійністю конструкцій, що дає можливість витримувати різні механічні дії і регулярні фізичні навантаження, а головне їх можна придбати за цілком доступною ціною.

Ми готові запропонувати вам, як індивідуальні проекти сходів будь-якої складності, відрізняються неповторною формою, дизайном та розмірами, так і класичні варіанти. Перила та сходи металеві на замовлення в Коломні
Перила та сходи металеві на замовлення в Коломні
Перила та сходи металеві на замовлення в Коломні

Перила або сходові огорожі – ще один вид захисних огороджень, що забезпечують безпеку людини. Деколи перила носять декоративний характер і служать елементом дизайну інтер’єру, але частіше відіграють важливу функціональну роль і є нагальною потребою, адже головне завдання сходових поручнів і огорож захищати від падіння. Крім того, вони служать опорою і забезпечують комфортний спуск та підйом людей, тому вони повинні мати надійну і жорстку конструкцію, а також бути зручними.

Сходові огородження встановлюється на сходах і балконах у вигляді вертикальних елементів з поручнем вгорі, заввишки від 80 до 130 див. яка залежить від призначення сходів і балконів.

Невід’ємним компонентом сходових огороджень, є балясини, що представляють з себе стовпчики, які, так само як і стійки біля огорож утримують перила з поручнями і виконують обмежувальну функцію, захищаючи людину від падіння зі сходів. Простір між балясинами заповнюється поздовжніми, вертикальними або похилими ригелями (прутки, трубки), а також іншим заповненням (скляні екрани, ковані візерунки і орнамент), які не є опорними і мають декоративно-художній характер.

Перила виготовляють зварними, що дає можливість уникнути наявності сполучних швів і рука людини, що ковзає по поверхні перила, не буде зачіпати виступи з’єднання труб. Така конструкція виглядає цілісною і візуально красиво, і до того ж, залишається абсолютно жорсткою протягом усього періоду експлуатації.

Наші перила та сходи відрізняються функціональністю, надійністю, естетичністю за розумні гроші. Вартість кожного замовлення розраховується індивідуально (існує гнучка система знижок, розстрочка) і включає в себе витрати на виготовлення і покриття лакофарбовим матеріалом. Перила та сходи металеві на замовлення в Коломні
Перила та сходи металеві на замовлення в Коломні
Перила та сходи металеві на замовлення в Коломні

Кваліфіковані фахівці допоможуть спроектувати металеві перила та сходи з Вашим замовленням у містах Московської області: Коломна, Лохвиця, Озеры, Єгорьєвськ, Воскресенськ.

Зверніть також увагу на такі товари:

Короткий опис статті: сходи на замовлення

Джерело: Перила та сходи металеві на замовлення в Коломиї

Також ви можете прочитати