Портфоліо: сходи для дачі (Москва), Lestnitza.ru Виготовлення

07.07.2015

Портфоліо: Сходи для дачі. Проектування, виготовлення дерев’яних сходів для дачі (Москва) з масиву дуба, ясена, бука

Компанія «ДРЕВО» пропонує своїм замовникам добірку сходів для дачі. Як правило для дачних будинків і котеджів застосовуються маршові (як правило, один-два маршу) виготовлені з дерева або на металлокаркасе, обшитому деревом. Найчастіше дачні сходи встановлюються дуже компактно, з використанням забіжних ступенів на поворотних майданчиках.

Безсумнівно, сходи для дачі — це поєднання розумної ціни, функціональності, довговічності і якості кінцевого виробу.

В якості матеріалу частіше використовується ясен. Він набагато твердіше сосни (відповідно, набагато довговічніше буде конструкція). Однак ясенева дачна сходи за ціною набагато привабливіше, ніж дубовий або буковий.

Тонування як правило не використовується, дереву зберігається натуральний колір, фактура підкреслюється лакуванням. Балясини та поручні також вигідніше і практичніше дерев’яні, хоча ми з задоволенням запропонуємо вам для огорож художню ковку або кольоровий метал.

Виготовлення дерев’яних сходів для дачі трудомісткий процес, що вимагає високого рівня майстерності на всіх етапах проетирования, виготовлення і монтажу.

Фахівці компанії «ДРЕВО» гарантують своїм клієнтам високу якість виконання робіт на всіх етапах, від замірів до монтажу!

Самонесуча дерев’яні сходи для гостьового будинку

Економічне рішення будівництва дерев’яних сходів для дачі або гостьового будинку.

Короткий опис статті: сходи для дачі

Джерело: Портфоліо: сходи для дачі (Москва) — Lestnitza.ru Виготовлення сходів

Також ви можете прочитати