Про найцікавіше . Сходи з металу. Яку вибрати для будинку.

31.08.2015

Сходів з металу. Яку вибрати для будинку.

30/08/2010 / Корисно і цікаво / Коментарі: 1

На сьогоднішній день метал надзвичайно популярний в будівництві сходів, сходових огороджень, сходових перил та поручнів. Сучасні технології роблять можливим з’єднувати різні сплави, досягаючи тим самим необхідних технічних характеристик металу, будь то міцність, еластичність або вага. Металеві сходи встановлюються не тільки в ресторанах і офісних центрах, але і в котеджах, приватних будинках. Причина полягає не тільки в понятті безпеки, але і в привабливому зовнішньому вигляді, так як сходи — це не тільки функціональність, але і важливий елемент інтер’єру. Велич, могутність і краса сходів з металу створюють неповторну атмосферу внутрішнього вигляду приміщення і доводять чудовий художній смак господаря даного приміщення.

Застосування металу в виготовленні металевих сходів можливо в двох варіантах. З металу можлива реалізація всієї конструкції сходів цілком, приміром, гвинтові металеві сходи, які в більшості виготовляються повністю з металу. Або ж з металу виробляють тільки деякі частини сходів, приміром, сходи на металевому каркасі, де метал використовується в поєднанні з іншими матеріалами. Можливо поєднання з такими матеріалами як граніт, бетон, мармур, камінь, дерево і навіть скло і пластик. Тим не менш, підбираючи матеріал для виготовлення сходів, важливо зробити правильний вибір. Зокрема це відноситься до вибору матеріалу, з якого будуть виготовлятися ступені, бо саме вони несуть головне навантаження. Такі сходи повинні бути міцними і довговічними, стійкими до стирання та механічного впливу, а найголовніше, повинні бути стійкими до миючих засобів домашньої хімії.

В архітектурних рішеннях сучасних дизайнерів-проектувальників метал органічно поєднується з різними матеріалами і додає додаткову міцність всій сходах. Особливо міцними і довговічними є елементи сходової конструкції, які виготовлені з нержавіючої сталі. Нержавіючі огородження сходів, поручні і поручні є стійкими до стирання і зовсім не складні у догляді. Щоб відновити їх первинний вигляд, всього лише досить злегка протерти їх. Такі нержавіючі сходи можуть прослужити довгу службу до 50-ти років і більше, не втрачаючи при цьому своєї зовнішньої привабливості. Завдяки цій властивості, сходи з нержавіючої сталі можна зустріти в місцях з великим скупченням людей, в лікарнях і супермаркетах, торгових і розважальних центрах.

Така якість, як стійкість до корозії дає можливість застосовувати нержавіючу сталь у виготовленні сходів для басейнів. Подібні нержавіючі сходи можна зустріти не лише в приватних житлових будинках, але і в громадських місцях, таких як, спортзали, аквапарки. Крім того, завдяки такій властивості, як стійкість до атмосферних коливань і до дії різноманітних зовнішніх чинників нержавіючу сталь застосовують у виробництві не тільки сходів для оформлення внутрішнього інтер’єру будинку, але і зовнішнього екстер’єру. Поручні з нержавійки, сходові поручні і огорожі характеризуються високими показниками надійності і довговічності і не потребують додаткового догляду або обробці. Металеві сходи, в залежності від конструкції і форми бувають маршовими, гвинтовими або на больцах.

Металеві маршові сходи є комфортними та зручними, простими у підйомі. Це і зробило їх найбільш поширеними в порівнянні з іншими типами металевих сходів. Один сходовий марш складається із ступенів і може містити в собі від 3 до 10 ступенів. Якщо ступенів для підйому потрібно більше, тоді кількість необхідних ступенів поділяють на кілька маршів, між кожним із яких встановлюється проміжок. Встановлювати інтервали потрібно для того, щоб зробити більш простим підйом по сходах, тому що підніматися по сходах, де сходові марші містять велику кількість ступенів дуже складно. Металеві маршові сходи бувають прямими і поворотними. Якщо на інтервалі між маршами здійснюється поворот сходів, тоді ця сходи називається поворотною. Маршові поворотні сходи підходять в тих випадках, коли в розпорядженні є досить великий простір, достатній для установки, тому що цей вид є досить об’ємним і вимагає багато місця.

Гвинтові металеві сходи являє собою конструкції, сходи яких мають вигляд клинів і закріплюються до стовпа, як правило, металевому, а широким кінцем до стін або балясин. Гвинтові металеві сходи є менш зручними при підйомі, якщо порівнювати з маршовими. У той же час такі сходові конструкції більш вигідні в плані економії житлової площі і є альтернативою для тих будинків, де мало площі для спорудження маршової.

Конструкція сходів на больцах являє собою підвішену в просторі сходи, де щаблі й огородження сходів кріпляться за допомогою бильців до стіни. Подібна сходова конструкція може стати прекрасною альтернативою маршовим сходам у плані естетичного вигляду, так як сходи на больцах за своїм зовнішнім виглядом виглядають більш компактними і легкими і візуально не нагромождают простір.

Ще один вид сходів, який заслуговує уваги — це горищні сходи. Практично в будь-якому будинку є горище. Однак в будинку недостатньо площі для встановлення стаціонарної сходи, то ідеальним варіантом у цьому випадку може бути горищні сходи. На сучасному ринку будівельних послуг пропонується широкий вибір горищних сходів для будинку, серед яких є й такі, які зовсім не псують інтер’єр будівлі і впишуться в будь-який дизайн.

Сходові конструкції були і будуть незамінним функціональним рішенням у переміщенні між поверхами приміщення. На сьогоднішній день існує безліч різних матеріалів, і це дає широкі можливості для дизайнерів, проектувальників інтер’єру, які допоможуть вам у створенні затишного дизайну для вашого будинку.

Хочете оригінально відсвяткувати день святого валентина. Класні поради я йшов на сайті orgprazdnik.ru — раджу відвідати не роздумуючи.

Короткий опис статті: сходи металеві

Джерело: Про найцікавішому » Сходи з металу. Яку вибрати для будинку.

Також ви можете прочитати