Про проектуванні дугоподібних сходів.

26.07.2015

Пізнавальне / Про проектування сходів дугоподібних. (15-02-2014, 20:11)

Про проектуванні дугоподібних сходів.

Процес проектування дугоподібних сходів оснащених клиноподібними ступенями є дуже складним процесом. Таке проектування вимагає великої уваги, а будь-які допущені помилки при проектуванні виллються у незручність сходів і навіть в їх небезпеку. Тому в цій статті ми спробуємо розібратися у всіх деталях проектування найпопулярніших різновидів дугоподібних сходів з клиновидними східцями. До речі непоганою підмогою в цьому буде програма для проектування сходів.

Головною метою будь-якого проектування є створення ходової смуги сходи прямою і безупинної, а також поступей, які повинні бути на протязі всієї сходи однаковими за своєю величиною. Дуже важливо, щоб ходова смуга дугоподібних сходів була розташована між геометричною віссю ширини прольоту і лінією, яка відміряє третю частину прольоту зовнішнього боку прольоту. Є ідеальним якщо центральна вісь ходової смуги збігається з віссю, яка розділяє рівно навпіл цей проміжок.

При проектирований 180-градусного повороту необхідно виходити з передбачуваної або можливої ширини прольоту, а також з розмірів сходових прорізів. Дані два параметри необхідні для визначення радіусу кола, по якій буде походити вісь ходової смуги на ділянці з клиновидними східцями.

Після визначення радіусу кола стане можливим визначити довжину поворотного ділянки дугоподібної сходи, а виходячи з цього за допомогою ділення на розмір проступи можна буде розрахувати число ступенів, які потрапляють на поворотний ділянку маршу. Якщо виміряти розміри проступи по двох осях відносно ходової смуги сходів, то за допомогою проведення променів їх центру окружності через отримані точки ми отримаємо межі для клиноподібних ступенів. Також слід звернути увагу на те, що тільки в деяких випадках центр кола буде лежати на прямій лінії, яка буде проходити через межі ступенів, які лежать паралельно один одному.

Короткий опис статті: проектування сходів Процес проектування дугоподібних сходів оснащених клиноподібними ступенями є дуже складним процесом. Таке проектування вимагає великої уваги, а будь-які допущені помилки при сходів, буде, проектування, ходової, сходи, кола, прольоту, смуги, клиноподібними, дугоподібних, ступенями, які, ступенів, є, яка, радіуса, Процес, допомоги, визначення, прямий

Джерело: Про проектуванні дугоподібних сходів.

Також ви можете прочитати