Проекти каркасних будинків з СИП (SIP) панелей в Україні, Сервус

20.02.2017

Проекти каркасних будинків

Ви також можете вибрати проект для свого будинку з будь-яких доступних джерел, благо в інтернеті дуже великий вибір.

Проекти будинків за канадською технологією з російських каталогів
Європейські проекти каркасних будинків

Z500 — польські проекти (російською!).

Archeton — польські проекти (російською!).

Аrchipelag — польські проекти (російською!).

jukka-talo, kastelli — проекти фінських компанії (російською). Каталогів проектів будинків від фінських компаній в Інтернеті багато. Практично всі вони мають русифіковані версії. Провідні торгові марки фінських каркасних будинків заводської готовності: Кастеллі, Каннустало, Юккатало, Оматало, Пуутало, Ямеря та ін. Частина цих марок належить концерну Финндомо (каталог), найбільшому постачальнику малоповерхових будинків заводського виробництва серед країн Скандинавії.

eurohomeplans.ru — каталог європейських проектів в стилі хай-тек (російською!).

Murator — каталог журналу «Murator» (російською!).

Musterhaus.net — це великий каталог проектів від німецьких будівельних компаній. Для тих, хто цінує німецька якість і практичність. Можливо освоєння навігації по цьому сайту займе якийсь час, але Ви не пошкодуєте. Для полегшення навігації користуйтеся копіювання в буфер обміну і порівняйте перекладачем з німецької на російську. Основні слова: Hauser — будинки, Haustyp — тип (стиль) будинку, Haus-Bauarten — тип будинку по конструкції (збірний, масив, зруб і т. д.), Dachform — форма даху, Grundrisse — плани поверхів. У кожної компанії, представленої в цьому каталозі, є свій власний сайт з базою проектів, адреса якого легко знайти за допомогою Яндекса за назвою фірми.

fertighaus.de — 2000 проектів німецьких збірних будинків (fertighaus). Відбір проектів з головної сторінки за ціною. Можливий відбір проектів з житлової площі (по посиланню з головної сторінки Fertighaus Datenbank ). Всі проекти дані з посиланнями на сайти німецьких компаній, де можна подивитися фірмові каталоги.

В Інтернеті дуже багато сайтів з проектами від окремих компаній з різних європейських країн. При бажанні на форумах в Неті можна знайти списки посилань. Один з таких списків тут.

В якості прикладу:

schwoerer.ch — каталог проектів однієї зі швейцарських компаній. Натискайте в основному меню Hauser (будинку) і відбирайте проекти за типом, стилем і формою даху.

elk.ch — аналогічний каталог з Швейцарії. Натискайте в основному меню Fertighauser (збірні будинки) і вибирайте проект.

haas-fertigbau.at — проекти збірних будинків австрійської компанії.

Американські і канадські каталоги проектів каркасних будинків

Короткий опис статті: проекти будинків безкоштовно Проекти каркасних будинків з СИП (SIP) панелей, великий вибір за ціною та квадратуру – компанія Сервус ? (048) 700 50 30

Джерело: Проекти каркасних будинків з СИП (SIP) панелей в Україні — Сервус

Також ви можете прочитати