Проектування сходів . металеві сходи

05.08.2015

Проектування сходів

При будівництві будинку, що має кілька поверхів, варто задуматися про те, яким чином ці поверхи будуть з’єднуватися. Проектування сходів зазвичай здійснюється одночасно з проектуванням всього будови. Головні функції сходи полягають у зв’язку різних рівнів, а також у забезпеченні вільного та безпечного пересування між ними. Але варто пам’ятати і про те, що сходи є важливою деталлю інтер’єру приміщення і впливають на дизайн всього котеджу. Тому, залежно від загального стилю будинку і його площі, вам необхідно визначитися з розміром, типом і конфігурацією сходи, а також вибрати матеріал, з якого вона буде виготовлена.

Сходи можуть бути виконані з різноманітних матеріалів, таких як камінь, дерево, метал, кераміка або скло, а також їх комбінацій. Застосовуючи новітні будівельні технології, можна побудувати сходи, яка буде відповідати вашим очікуванням і всім сучасним вимогам.

Зазвичай для будівництва сходів використовують дерево, причому найрізноманітніші її породи. Деревина відрізняється своєю екологічністю, відносно низькою вартістю і порівняльної легкістю при монтажі споруди. Елементи цього матеріалу в інтер’єрі вашого житла створять у ньому затишок і зроблять його домашнім. Але крім цього у дерев’яних сходів є і деякі недоліки, в числі яких, наприклад, скрипучі сходи. Незважаючи на те, що найчастіше для зведення сходів застосовується клеєна деревина, менш схильна до розтріскування і деформації, за сходами потрібен певний відхід. Він полягає в періодичній обробці виробів спеціальними засобами, лакування та фарбування. У самому приміщенні повинна підтримуватись оптимальний температурно-режим вологості. Якщо ці умови будуть дотримані, сходи скрипіти не будуть.

Кам’яні сходи досить рідко ставлять у приватних будинках. Але, тим не менш, вони доречні для будівель, що мають великі площі, особливо в тому випадку, якщо зовнішня сходи. Витончена фактура і малюнок каменя додадуть будинку респектабельний вигляд, а міцність і зносостійкість матеріалу гарантують великий термін служби сходів. Зауважимо, що замість натурального каменю найчастіше застосовують штучний, який менш дорогий, але володіє такою ж красою і міцністю.

Якщо ви хочете вигідно вкласти гроші і гідно прикрасити будинок, придивіться до металевих сходах. Вони прослужать дуже довго. Для полегшення конструкції таких сходів використовуються комбінації різних матеріалів, тому вироби можна підібрати під будь-який інтер’єр приміщення. При використанні в конструкції сходів металевого профілю її виготовлення і установка будуть виконані набагато швидше, а якщо сходи виконані з кованого заліза, то, завдяки пластичності металу, з неї можна створити справжній витвір мистецтва.

найсучасніші і оригінальні сходи створюються з поєднання металу для несучої конструкції і багатошарового високоміцного скла для ступенів. Незалежно від типу конструкції, вартість таких виробів дуже висока. Це пояснюється складністю виготовлення скляних сходів, які створюються із застосуванням новітніх технологій методом багатошарової фанери. Для того, щоб по них можна було безпечно пересуватися, за допомогою абразивного інструменту на них наносяться спеціальні смуги, що підвищують коефіцієнт тертя або вставляються елементи з гуми.

При проектуванні та зведенні сходи не забувайте, що вона є важливим елементом інтер’єру вашого житла, тому будувати і встановлювати її треба якісно. Саме вона буде довгі роки прикрашати ваш будинок і забезпечувати безпеку пересування по ньому.

Короткий опис статті: проектування сходів Проектування сходів котеджі Проектування сходів, металеві сходи

Джерело: Проектування сходів | металеві сходи

Також ви можете прочитати