Проектування сходів, Проектування сходів в будинку, Проектування

31.07.2015

Проектування сходів

Компанія «Леор » здійснює проектування максимально комфортною і зручною сходів. так як якщо сходи не досить зручна і ергономічна, то причина криється в більшості випадків в тому, що замовник інвестував недостатньо часу на планування, проектування сходів і невчасно прийшов до грамотного виробнику. Особлива увага приділяється, як правило, проектування кухні, житлової та спальної площі. Тут частіше всього планується все до дрібниць, пересувається меблі, колірна гамма підбирається під паркет, двері, вікна. Але найголовніше, що повинно бути дійсно ретельно сплановано, вписана в інтер’єр, професійно спроектовано — це сходи. Дерев’яна міцна красива сходи є візитною карткою будь-якого будинку. З покоління в покоління, багато років по ній будуть ходити самі близькі люди, діти, друзі. Тому саме при плануванні та проектуванні сходів для житлового приміщення не можна жертвувати ні безпекою конструкції, ні її легкістю, елегантністю і зручністю.

Питання про проектування дерев’яних сходів повинен вставати вже при проектуванні архітектором будинку. На цій початковій стадії набагато простіше спроектувати продуману, зручну сходи. На практиці замовник починає проектувати центральний декоративний елемент інтер’єру — сходи — як правило, в кінці. На думку наших європейських партнерів-виробників несвоєчасне планування і проектування сходів є основною помилкою замовника, яка часто призводить до того, що навіть самим досвідченим конструкторам не вдалося сконструювати безпечну, витончену сходи. Наші фахівці змушені проектувати сходи з урахуванням встановлених будівельних норм і незручних умов на об’єкті. Причому ці умови необдумано створюють самі замовники, звертаючись до виробників сходів після того, як самостійно виготовлений отвір під нову драбину, укладений паркет, замовлена меблі, встановлені двері. В результаті при проектуванні сходів замовники змушені обмежувати свою фантазію, вибирати між безпекою своєї сім’ї і витонченістю конструкції.

Іншою поширеною помилкою замовника є самостійне проектування новій сходів і участь в Інтернет-форумах народних умільців. Дуже часто економія фінансових вкладень призводить до незапланованих додаткових втрат грошей і часу. Сходи — це складна архітектурно — та дизайнерськи — закінчена конструкція. Для грамотного проектування безпечної зручною сходи особливо в умовах примхливих клімату Північно-західного регіону вимагає спеціальних навичок і знань, у тому числі знань сучасних технологій і норм конструювання.

Крім того кожна драбина неповторна. Навіть у досвідчених конструкторів і монтажників виникають щоразу нові питання при конструюванні і монтажі нових виробі. проектування і виготовлення якісної сходів є технологічно складним процесом. Тільки грамотні фахівці спроектують оптимальну дерев’яну драбину з урахуванням будівельних норм, побажань замовника і умов на об’єкті. Компанія «Леор » надасть замовнику повний пакет проектної документації включаючи тривимірне зображення нової сходів.

Короткий опис статті: проектування сходів Компанія «Леор» здійснює проектування максимально комфортних і зручних сходів. проектування сходів проектування сходів в будинку проектування дерев’яних сходів

Джерело: Проектування сходів, Проектування сходів в будинку, Проектування дерев’яних сходів

Також ви можете прочитати