Проектування сходів, виготовлення креслень онлайн

20.09.2015

Проектування сходів

Будь проектування здійснюється перед виробництвом або будівництвом. Це окрема стаття витрат для людей, які збираються здійснювати будівництво або ремонт. При виробництві сходів у більшості виробників існує етап попереднього проектування.

Наша компанія спростила та здешевила процес проектування. У нашому інтернет–конструкторі враховані всі можливі варіанти виробів, як за розмірами, так і по конфігурації.

Процес онлайн проектування

Проектування сходів, виготовлення креслень онлайн
On-line проектування Вашої сходи
починається з внесення в конструктор основних розмірів: це висота від «чистої» підлоги першого поверху до «чистої» підлоги другого поверху і довжини маршів. Знаючи розміри отвору, Ви методом підбору здійснюєте самостійне проектування і розрахунок вартості власної сходи .

Єдине, що неможливо спроектувати за допомогою нашої конструктора – це гвинтові сходи, але в задані розміри можна вписати сходи маршові в габарити, залишені Вами для гвинтових сходів.

Креслення дерев’яних сходів

Після розрахунку по заданим параметрам Ви отримуєте готовий креслення автоматично і абсолютно безкоштовно. Це дає можливість остаточно перевірити всі розміри у себе на об’єкті і якщо конфігурація і вартість майбутнього виробу Вас влаштовує – зробити замовлення .

У нашому виробничому циклі проектування та виготовлення сходових конструкцій пов’язані між собою. Креслення, який Ви створили в конструкторі – вступає в роботу на виробництво і по ньому здійснюється комплектування сходи.

Якщо Вам необхідна допомога в проектуванні, телефонуйте, і ми допоможемо грамотно спроектувати сходи за заданими Вами параметрами.

Короткий опис статті: проектування сходів

Джерело: Проектування сходів та виготовлення креслень онлайн

Також ви можете прочитати