Програми для проектування сходів

18.08.2015

Програми для проектування сходів

Огляд програмного забезпечення для проектування сходів. Платні програми і безкоштовні онлайн сервіси.

staircon.ru

Ліцензія:платна.

StairCon® — одна з найпопулярніших програм для створення проекту сходів. Програма StairCon — є інноваційним і всеосяжним програмним пакетом для проектування сходів в середовищі Windows.

Програма забезпечує більш високу ефективність виробництва за рахунок надання потужних функцій: дизайн з 3D візуалізацією, розрахунок вартості матеріалів, створення відомості матеріалів, зв’язування з верстатами з ЧПУ.

www.3dsoft.ru

Ліцензія:платна.

ArCon Eleco 2010 — професійна будівельна програма включає в собі великий список дуже корисних функцій: проектування будинків (котеджів), проектування ландшафтного дизайну, проектування форми і дизайну сходів, проектування даху, вікон і дверей. У програмі є функції для дизайну зимового саду, проектування корпусних меблів, дизайну інтер’єру. До складу програми входить важлива функція, за допомогою якої можна проектувати сходи різної форми. Вартість даної програми приблизно 43000 рублів, але вона того варта.

lesenka.com/ru/projecting.aspx

Опис: Відмінний сервіс з проектування сходів в 4 кроки. Що Вам потрібно, так це тільки вибрати геометрії сходів, вказати розміри, вибрати відповідні розміри і отримати проект.

lesenka.com. так, що Ви можете відправити цей проект нам. Після отримання вашого проекту ми робимо прорахунок і дзвонимо Вам щоб оголосити ціну і деталі проекту.

www.websr.ru/rl/index.php

Опис: За допомогою цього online сервісу можна легко розрахувати розмір необхідного отвору в перекритті, кут ухилу, розміри проступи і подступенка і т. д. Можливості сервісу за розрахунком сходів: вибір виду отвору, типи сходів .

Короткий опис статті: проектування сходів Спеціальні програми для проектування сходів програми для проектування сходів

Джерело: Програми для проектування сходів

Також ви можете прочитати