РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ сходів онлайн не виходячи з дому

03.09.2015

Розрахунок вартості

Розрахунок дерев’яних сходів.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, що вартість дерев’яних сходів за індивідуальним замовленням виявиться вам по кишені, то калькулятор розрахунку вартості, розміщений на нашому сайті, дозволить розвіяти останні сумніви. Розрахунок сходів онлайн на сьогоднішній день найбільш оптимальне рішення.

РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ сходів онлайн не виходячи з дому

Як розрахувати сходи?

У формі виберіть тип сходів, яка найкраще підійде для вашого дому: пряма, Г-подібна або П-образна. У полі праворуч з’явиться планована вартість проекту, яка буде змінюватися в залежності від обраних параметрів.

Щоб продовжити розрахунок сходів, виберіть потрібне значення в полі «Матеріал». З якого дерева буде виготовлена ваша сходи? Докладніше про властивості різних порід деревини можна прочитати у відповідній статті на нашому сайті.

Наступний необхідний для складання вартості параметр — відстань між поверхами. Це значення виходить шляхом вимірювання відстані від підлоги одного поверху до підлоги наступного. Якщо у випадаючому меню немає точно відповідного значення — виберіть зі списку найближчим, що підходить за правилами округлення.

Подступенок — елемент сходів, що закриває просвіт між східцями. Без них конструкція виглядає більш легкої і повітряної, однак глуха сходи з подступенками вважається більш безпечною: знижується ризик зачепитися за сходинку ногою або зісковзнути в просвіт між східцями. Такі конструкції вибирають, якщо в сім’ї є маленькі діти або літні люди. Для вибору конструкції сходів з подступенками поставте галочку навпроти поля «Подступенок».

Галочка для поля «Лакування» — рекомендується: лакування істотно збільшує термін експлуатації дерев’яних сходів, крім того за допомогою лаків різних відтінків можна добитися необхідного декоративного ефекту.

Також рекомендуємо вибрати опцію «Забарвлення за зразками замовника». тонування або фарбування сходів ненабагато підвищать вартість проекту, але значно розширять можливі варіанти дизайну і дозволять набагато вдаліше вписати сходи в уже існуючий проект інтер’єру.

Розрахунок дерев’яних сходів завершується встановленням галочки в полі «Монтаж». адже замовити монтаж у нас в рамках проекту обійдеться куди дешевше, ніж залучати стороннього підрядника. Втім, вибір звичайно за вами, ми складемо проект так, як вам буде зручніше.

Як бачите, розрахувати сходи самостійно дуже просто. Більш детально обговорити вартість дерев’яних сходів можна, замовивши дзвінок від нашого менеджера або відвідавши наш офіс.

Короткий опис статті: розрахунок сходів Тип лестницыПрямаяГ-образнаяП-образнаяМатериалСоснаЯсеньДубРастояние між поверхами дерев’яні сходи,сходи з дерева,дерев’яні сходи для будинку,монтаж дерев’яних сходів,виготовлення сходів Подольськ,Климовск,Серпухов,Одинцово,Ногінськ,Підмосков’ї,розрахувати сходи,розрахунок дерев’яних сходів онлайн,Вартість дерев’яних сходів

Джерело: РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ сходів онлайн не виходячи з дому

Також ви можете прочитати