Розсувна драбина яку вибрати

20.02.2017

Розсувна драбина – яку вибрати

Розсувна драбина яку вибрати
Червень 6th, 2013 Розсувна драбина яку вибрати
DomNarod

Розсувна драбина яку вибрати

Ось вже, дійсно пристосування, яке затребуване тільки на дільниці з приватним будинком – розсувна драбина. Скажіть мені, де ще потрібна така драбина, яка розкривається на 10-12 метрів? Та ніде, тільки в своєму будинку. Ну, або для якихось монтажних робіт.

А так, якщо для особистого користування тільки в своєму будинку. Щоб можна було залізти якомога вище і роботи проводити на будь-якій висоті свого будинку. Ну, та про все по порядку. Почнемо, мабуть, з того, як вибрати розсувну драбину.

Як вибрати розсувну драбину

Питання вибору розсувної драбини, як мені здається, досить простий. Слід подивитися, які висоти є на вашій ділянці будинок, сарай, гараж. баня. Виключити слід стовпи – лазити на них – це справа електриків, а у них свої пристосування – кішки. Якщо звичайно у вас є бажання лізти на стовп з п’ятьма проводами і там працювати під напругою 380 між трьох фаз – милості просимо, тоді і стовп включаємо в список високих об’єктів.

Після того, як враховані всі високі об’єкти – міряємо їх висоту. А потім купуємо розсувну драбину, за допомогою якої можна залізти на найвищу точку найвищого об’єкта.

У мене найвищим об’єктом виявився будинок (на стовп я не полізу, є електрик для цього) – 2 поверхи по 3 метри плюс цоколь 1 метр плюс дах в конику 2 метри – разом 9 метрів.

Розсувна драбина яку вибрати

При роботі на такій висоті важливо добре поставити розсувну драбину

Однак сходи я купив на 11 метрів. Чому таку? Тому що її реальна робоча висота 9 метрів, то сходи приставні, повинен бути кут між стіною будинку і сходами.

Помилки при виборі сходів

Таку драбину я купив не відразу – спочатку кілька разів помилився – тому розповім про свої помилки.

Помилка номер один. Намагатися заощадити. Це означає, що не слід купувати супердешеву сходи або робити її самому. Першу довгу драбину я зробив сам – з дерева. 10 метрів. Намагався робити надійно – не фонтан летіти з такої висоти. Хороша вийшла сходи, міцна. Але я один не можу її приставити до будинку – важка. Кликати кожен раз сусіда, як мені закортить залізти на дах (вітрову планку прикрутити або антену поправити) не з руки. Так що тепер у мене 2 міцних гарних сходів по 5 метрів – розпиляв я її.

І став робити полегшений варіант — теж з дерева. Брав бруски тонший, поперечини робив вужчий. Хороша сходи вийшла, легка. Я спокійно приставив її до стіни будинку один. І поліз. Добре, що підломилася третя знизу поперечка. А якщо б крайня, на висоті 9 метрів?

загалом, після цього я вирішив не економити і купити нормальну алюмінієву розсувну драбину.

Помилка номер два. Вибрати коротку сходи. Приїхав, загалом в Кастораму, почав вибирати. Спочатку мало не купив дешеву сталеву сходи на 6 метрів. Але вчасно одумався.

Купив алюмінієву драбину на 8 метрів. Приїхав додому, розсунув, а вона впирається під звис даху. Заліз на самий верх, а вилізти на дах не можу – нема за що вхопитися.

Повернув сходи назад і взяв уже нинішню розсувну драбину на 11 метрів. Три секції. Шикарно встає, спирається на жолоб водостічної системи, широкі опори не дають їй «грати», коли я нагорі.

І на дах вилазити зручно, сходи набагато вище нижнього зрізу. Також і злазити зручно – і зовсім не страшно.

Ось так я вибирав розсувну драбину для свого приватного будинку.

(с) 2013. Василь Лагута

Короткий опис статті: сходи розсувні ціна Як вибрати розсувну драбину – про свій вибір розповідає Василь Лагута розсувна драбина, вибір сходи, сходи для приватного будинку,сходи

Джерело: Розсувна драбина – яку вибрати

Також ви можете прочитати