Розташування сходів а будинку. . Майстровий

08.08.2015

Розташування сходів у будинку.

Розташування сходів а будинку. . Майстровий
У продовження розмови пробудівництві сходів. я хочу сказати кілька слів по рекомендаціям Фен Шуй щодо розташування сходів в будинку. Несприятливо розташовувати сходи навпроти вхідних дверей. Причому не важливо веде драбина нагору або вниз. Вважається, що таке розташування веде до збитків у бізнесі. І чим більше сходи, тим більше від неї шкоди. Добре якщо вона розташована боком до дверей або останні кілька ступенів відхиляються в сторону від дверей. Відкоригувати невдале розташування сходів можна, спорудивши бар’єр між дверима та сходами, який затулить огляд сходи.

Ще одне важливе обмеження Фен Шуй, пов’язане з розташуванням сходів в будинку. Батькам слід поставитися до нього особливо уважно. Не можна розташовувати під сходами шкідливі та небезпечні об’єкти, це створить проблеми для наступного покоління. Найбільш небезпечно якщо під сходами розташовані об’єкти, пов’язані з водною стихією: фонтанчики, акваріуми, холодильник…Це згубно позначитися на наступних поколіннях родини. Ситуація може бути ще гірше, якщо сходи при цьому розташована в центрі будинку, в такому випадку невдачі торкнуться всіх членів сім’ї. Вважається, що вода під сходами підмиває основу будинку і несе удачу нащадків родини. Також погано залишати під сходами порожній простір. Бажано під сходами влаштовувати комори (тільки там не повинно бути «мотлоху»), це додасть міцний фундамент будинку або розташувати там книжкові шафи.

Сходів розподіляють енергію ци по поверхам будинку. Є кілька типів сходів, які можуть принести невдачу:

Гвинтові сходи. Якщо вони в центрі будинку це ще гірше, а якщо на сходах червона килимова доріжка, таких сходів варто остерігатися. Гвинтові сходи символізують собою штопор.

Сходи з просвітами між ступенів, коли є ступені але немає подступенника. Вважається, що крізь просвіти витікає удача з дому. Треба робити сходи суцільні, без пробілів. І ні в якому разі не покривати сходи килимовою доріжкою червоного кольору. Не можна розміщувати сходи в центрі будинку, це руйнує сімейне щастя і єдність сім’ї. Не можна, щоб сходи вела прямо до головного входу, чорного входу, до дверей спальні господарів або до дверей туалету. Не рідкість що «сходові»невдачі стають фатальними.

Якщо у вас таке розташування сходів у будинку його обов’язково потрібно коригувати. Якщо сходи з просвітами –потрібно повісити над нею потужний ліхтар і тримати його як можна довше у включеному стані, що дозволить послабити її несприятливий вплив.

Якщо сходи підходить до вхідних дверей до дверей спальні господарів або до дверей туалету тоді слід спорудити якийсь бар’єр або змінити орієнтацію останніх трьох ступенів.

Розташування сходів згідно рекомендаціям Фен Шуй допоможе поліпшити обстановку в будинку і вбереже від непотрібних бід.

Короткий опис статті: сходи Я хочу сказати кілька слів по рекомендаціям Фен Шуй щодо розташування сходів у будинку. Несприятливо розташовувати сходи навпроти вхідних дверей. Причому не важливо веде драбина нагору або вниз. Вважається, що таке розташування веде до збитків у бізнесі.І чим більше сходи, тим більше від неї шкоди. Добре якщо вона розташована боком до дверей або останні кілька ступенів відхиляються в сторону від дверей. розташування сходів,розташування сходів,фен шуй,

Джерело: Розташування сходів а будинку. | Майстровий

Також ви можете прочитати