Сходи бетонні монолітні в Києві.Проектування та виготовлення бетонних сходів в Києві.

20.02.2017

Бетонні монолітні сходи — надійні будівельні конструкції, що поєднують в собі красу і функціональність, безпека і практичність, унікальність і різноманітність…

7 незаперечних аргументів на користь монолітних бетонних сходів.

1. Надійність — зроблені з монолітного залізобетону, вони в багато разів перевершують дерев’яні сходи по міцності. Проектируясь як самонесучий елемент з корисним навантаженням, бетонні сходи можуть посилювати конструкцію будівлі.

2. Краса — ну, а в цьому бетонні сходи з легкістю перевершують металеві і дерев’яні. Металеві сходи в силу прямолінійності несучих профілів неможливо плавно зігнути, а дерев’яні можна спроектувати як гнута окремо стоїть (не торкаючись стіни) з великим прольотом -буде сильно скрипіти. Чесно кажучи – скрип в будь дерев’яними сходами, це питання часу.

3. Функціональність полягає в можливості експлуатації бетонних сходів ще на стадії будівництва будинку, перед оздоблювальними роботами. Коробка коштує? — Саме час ставити опалубку, в’язати арматуру і заливати бетон в монолітні сходи. На наступний день Ваші штукатури будуть з легкістю тягнути мішки з вапняним розчином з нашим бетонних східцях, неохоче згадуючи, що тиждень тому їм доводилося карапкаться на другий поверх по приставний драбинці. А оздоблення мармуром, деревом або плиткою проступей і подступенков, Ви зможете виконати в кінці оздоблювальних робіт. Такі метаморфози у разі металевих і дерев’яних сходів виключені, так як зводяться ці сходи в самому кінці будівництва будівлі.

4. Безпека бетонних сходів – само собою зрозумілий факт. Що може бути міцніше монолітного залізобетону. Стійки перил «намертво» анкеруются в бетон, а щаблі готові витримати тонни ваги!

5. Практичність полягає у відсутності витрат по догляду бетонних сходів протягом усього терміну експлуатації. Дерев’яні сходи, наскільки мені відомо ,потрібно раз в 3-4 роки покривати лаком.

6. Унікальність монолітних сходів – це їх неповторність!Для кожної сходи розробляється проект, 3D візуалізація.Розміри сходів в плані,висота подступенков і ширина проступи обговорюються з клієнтом та є унікальними для кожної сходи, на відміну від модульних металевих сходів і збірних бетонних.

Зробіть Ваш вибір!

Copyright MyCorp © 2017

Короткий опис статті: заливання бетонних сходів ціна

Джерело: Сходи бетонні монолітні в Києві.Проектування та виготовлення бетонних сходів в Києві.Гвинтові ,косоурні , тетивні , гладкоподшитые сходів.Ступені-А — Головна сторінка

Також ви можете прочитати