Сходи деревяні для дому, виготовлення.замовлення.ціни

05.09.2015

Сходи дерев’яні для дому — виготовлення/замовлення/ціни

Всю додаткову інформацію щодо продукції, знижки та спеціальні пропозиції Ви можете дізнатись за телефоном 89000118323, 89520927484. Також Ви можете задати питання або зробити замовлення скориставшись формою зворотного зв’язку .

Сходи дерев’яні

Дерев’яні сходи в будинку.

Практично в кожному котеджі або заміському будинку присутній дерев’яні сходи. А наявність дерев’яних сходів ще з давніх часів означало достаток господарів!

Дерев’яні сходи завжди вибирають з особливою увагою, так як вони надають певну індивідуальність інтер’єру будинку. Крім того, дерево завжди було єдиним екологічно чистим будівельним матеріалом. Це означає, що вибираючи саме дерев’яні сходи, ви отримуєте повністю безпечну для здоров’я конструкцію. При виробництві дерев’яних сходів використовують такі породи, як бук, березу, сосну, вишню, дуб та інші.

Типи і види дерев’яних сходів для будинку.

Виділяють два основних типи конструкцій:

• маршові дерев’яні сходи для будинку;

• гвинтові дерев’яні сходи для будинку.

розташування дерев’яні сходи для будинку поділяються на:

• розташовані всередині будинку;

• розташовані зовні конструкції.

Дерев’яні сходи для будинку в залежності від місця установки і призначення бувають наступних видів:

• мансардні;

• горищні;

• пожежні;

• міжповерхові;

• інші види.

В залежності від кількості прольотів дерев’яні сходи для будинку поділяються на:

• однопрогонові;

• багатопрольотні.

Купити дерев’яні сходи для будинку і встановити можна двома способами.

По-перше, можна придбати готові дерев’яні сходи. Зараз існує достатня кількість фірм, які виробляють і встановлюють дерев’яні двері. Ось тільки виникають труднощі при покупці готових виробів. Основна проблема полягає в тому, що купуючи готові дерев’яні сходи для будинку, дуже важко підібрати таку, яка відповідала б усім параметрам вашого будинку, вдало вписалася в інтер’єр і до того ж сподобалася господареві. Плюс готових дверей – це їх вартість, вони дешевше, ніж власні.

А тепер подивимося, яка ж ціна дерев’яних сходів для будинку. Щоб відповісти на це питання, потрібно провести точний розрахунок, адже різні сходи виготовляються за різними технологіями. Ціни на індивідуальні дерев’яні сходи залежать від багатьох факторів. Наприклад, таких як порода деревини, розмір конструкції, тип конструкції, наявність різьби на бильцях, наявність додаткових елементів, додаткове покриття лаком, тонування сходів у бажаний відтінок. Так само у вартість необхідно включати заміри, транспортування, розробку макету, монтажні роботи.

Короткий опис статті: виготовлення сходів Сходи дерев’яні для дому — виготовлення/замовлення/ціни Сходи дерев’яні для дому — виготовлення/замовлення/ціни

Джерело: Сходи дерев’яні для дому — виготовлення/замовлення/ціни

Також ви можете прочитати