Сходи деревяні на замовлення від 8500.00 руб. до 10 000.00 руб.

31.07.2015

Сходи дерев’яні на замовлення в Ростові-на-Дону

Виробництво пиломатеріалів: дуб, бук, ясен, сосна (не будівельна), вільха. Виготовлення дерев’яних сходів і ступенів.

Зберегти постачальника

Опис товару:

Важлива перевага букових сходів: вони відносно недорогі. Сходи з бука вийде дешевше, ніж сходи з ясена приблизно на 30%, і близько на 40% дешевше дубових не поступаючись в якості.

Виходячи з усіх перерахованих достоїнств, напрошується висновок, що сходи бук – чи не самий підходящий матеріал для міжповерхових сходів з щоденної інтенсивною експлуатацією. І дійсно, сходи бук дуже затребувані на будівельному ринку – замовники цінують красу і якість. Букові сходи додадуть будь сходах-неповторності, а також сприятимуть створенню затишку в домі.

За своїми якостями ясен, як будівельний матеріал — значно міцніше аналогів з сосни, модрини і навіть бука за своїми властивостями схожий на дуб, з тією різницею, що мають більш світлий відтінок і іншої деревний малюнок. Основними перевагами, якими володіє ступені ясена, є: гнучкість, пластичність, міцність що не мало важливо це — унікальна і гарна структура. Сходи з ясена володіють більшим, ніж дуб. спектр кольорів: від світло-рожевого до темно-бурого з яскраво вираженими річними кільцями, які виділяються контрастністю і чіткістю. Можливості якісної обробки, податливість дошки ясена при шліфування, відкривають перед майстрами й їхніми замовниками широкі перспективи в дизайні.

Сходи з ясена відмінно зарекомендували себе для сходів з частою постійної експлуатацією в заміських будинках і нерухомості бізнес-класу.

Купивши сходи з бука у нас ви отримаєте:

Будь-які розміри.

  • Міцність;
  • Клас якості деревини «Екстра»;
  • Екологічність;
  • Ступені підготовлені до нанесення будь-якого лакофарбового покриття для деревини.
  • Ціна: 4 200 руб. — 1 кв. м;
  • Тільки цілісний масив;

Короткий опис статті: сходи на замовлення Сходи дерев’яні на замовлення ціна від 8500.00 до 10 000.00 руб., купити в Ростові-на-Дону. Докладна інформація про товар і постачальника.

Джерело: Сходи дерев’яні на замовлення від 8500.00 руб. до 10 000.00 руб. від компанії ТОВ «Нормаль», купити в Ростові-на-Дону

Також ви можете прочитати