Сходи деревяні, великий вибір на сайті компанії Клен

01.09.2015

Сходи дерев’яні

Виготовлення дерев’яних сходів

Сходи деревяні, великий вибір на сайті компанії Клен
Компанія «Клен» протягом ряду років виробляє дерев’яні сходи в Челябінську. Ми маємо в своєму розпорядженні власним столярним цехом по виробництву предметів інтер’єру та виготовляємо дерев’яні сходи на замовлення дерев’яні, облицювальні панелі, барні стійки, дверей, елементи декорування і авторську меблі за індивідуальними проектами, а також встановлюємо сходові конструкції, стінові панелі та інші вироби.

Сходи з дерева мають цілий ряд переваг і відрізняються від інших типів сходів:

 • екологічністю (ми виготовляємо сходи з найрізноманітніших матеріалів (сходи з сосни, сходи з дуба, сходи з модрина, сходи з ясен), які є екологічно чистими, безпечними і гіпоалергенними;
 • практичністю (так як сходи з масиву не вимагають спеціального догляду, а при необхідності їх поверхня може бути відновлена з застосуванням шпаклівки, лаку і т.д.).
 • різноманітними дизайнерськими рішеннями (так як з деревини можна виробляти вироби в будь-якому стилі і мають будь-яку конструкцію).

Дерев’яні сходи на другий поверх даного типу відрізняються простою конструкцією, яка представляє собою прямий ряд ступенів (3-15 в одному марші). В залежності від планування будинку там проводиться встановлення прямих, поворотних або кругових сходів. Такі сходи доцільно встановлювати при великому перепаді висоти між поверхами або рівнями приміщення.

Гвинтові сходи з масиву

Мають діаметр 120-160 см, і можуть бути круглими або квадратними. Їх комплектують безперервними спіральними або короткими прямими поручнями. Ціна на дерев’яні гвинтові сходи може бути невисокою. З допомогою гвинтових сходів економ класу можна значно заощадити місце і гроші, а щоб забезпечити безпечне пересування по ній, передбачені додаткові кріплення (куточки або кронштейни). Часто ці конструкції застосовуються як сходи на другий поверх. Якщо ви вирішили купити сходи на другий поверх даного типу, то звертайтеся в нашу компанію. Ми розробимо індивідуальний проект

сходів з урахуванням всіх ваших побажань, а також здійснимо швидку доставку і якісне складання дерев’яних сходів у приміщенні.

Розсувні сходи з дерева

У таких сходів два перших маршу ведуть до майданчика, де вони розділяються і далі являють собою два діаметральних ряду ступенів. Розсувні сходи вартість мають найвищу і вважаються елітними, так як найчастіше їх встановлюють в особняках, щоб підкреслити презентабельність будинку, в якому вони виступають як центральний елемент інтер’єру, тому її проектують разом з плануванням будівлі.

Сходи з дерева в Челябінську

Перед тим, як розпочати виробництво сходів, слід здійснити кілька підготовчих заходів:

Сходи деревяні, великий вибір на сайті компанії Клен

 • Вибрати тип сходів. На цьому етапі уточнюються побажання клієнта, йому також пропонуються можливі варіанти проекту.
 • Зробити виміри. На цьому етапі вимірюється ширина маршу, діаметр, довжина прольотів, розмір майданчиків, висота східців та перил, вибирається спосіб кріплення і тип несучої основи.
 • Розробити проект. На цій стадії інженерами-конструкторами проводиться розрахунок допустимих навантажень, кута нахилу, градус повороту, габарити ступенів. За допомогою розрахунків забезпечується безпека і надійність експлуатації сходів і зручність її експлуатації.
 • Розробити дизайн. Всі наші сходи, виготовлені на замовлення, є ексклюзивними, і можуть бути виконані в різних стилях. При створенні дизайну сходів слід пам’ятати про особливості її експлуатації: прохідності, місце розташування, призначення, навантаженні.
 • Визначити вартість. Ціни на дерев’яні сходи залежать від кількості необхідних матеріалів і вивчають особливості планування будинку та встановлення сходів.

Хочемо підкреслити, що компанія «Клен», крім виготовлення сходів в Челябінську, здійснює виробництво дерев’яних дверей, арок з масиву і меблі з дерева на замовлення, не поставляючи стандартних конструкцій, тому, якщо вам потрібно ексклюзивний виріб і ви роздумуєте, де можна купити сходи із дерева, то ви можете зателефонувати за телефонами в Челябінську, які вказані на нашому сайті в розділі «Контакти», і зробити замовлення.

Сходи з дерева в Челябінську завжди користувалися великим попитом. Виготовлення дерев’яних сходів у нашій компанії можлива з будь-яких порід деревини. Нас ви можете замовити сходи з дуба, сосни, бука, ясена, модрини, і багатьох інших порід). Наші фахівці розробляють індивідуальні проекти: дерев’яні сходи для дачі і будинки, дерев’яні східці для сходів різної форми, індивідуальний дизайн поручнів. Ми здійснюємо якісний монтаж дерев’яних сходів.

Наша компанія надає наступні послуги з виготовлення сходів:

 • виробництво сходових маршів на дерев’яних кассаурах, тятивах;
 • облагороджування металевих конструкцій;
 • фарбування в будь-який колір (колеровка, морилка). Будь-поліуретановий лак (глянець, полу-глянец, матовий);
 • оформлення балясин і стовпів;
 • відбійник по стіні, лиштва на кассаур, фальц — кассаур на майданчик, облагороджування плити перекриття щитом з масиву під колір сходи.

? Сходи на замовлення по телефону 8 950 740 21 13.

Короткий опис статті: сходи на замовлення Ціни на Сходи дерев’яні в Челябінську приємно здивують Вас на сайті ‘Клен’. Можливість вибору з широкого асортименту і найдемократичніші ціни. ‘Клен’ Сходи дерев’яні купити продаж інтернет магазин низькі ціна Челябінськ недорого доставка вартість прайс лист

Джерело: Сходи дерев’яні — великий вибір на сайті компанії ‘Клен’

Також ви можете прочитати