Сходи для басейнів, великий вибір за найкращими цінами!

21.09.2015

Сходи для басейнів

Сходи для басейнів, великий вибір за найкращими цінами!

У цьому розділі каталогу представлено сходи для басейнів. Сходи виготовляються із сталі марок: AISI 304 і AISI 316, яка володіє більшою коррозионностойкостью. Для більшості басейнів підходять сходи із сталі AISI 304. У басейнах з підвищеною концентрацією солі у воді, наприклад у випадку встановлення електролізера, рекомендується застосування виробів зі сталі AISI 316.

Для зручності обслуговування басейну, рекомендується встановлювати сходи на спеціальні адаптери, які дозволяють легко демонтувати в разі необхідності.

Вибір сходи для басейну:

залежить від типу рециркуляції води і глибини.

  • скіммерній басейнах застосовуються моделі, призначені для установки на «вузький борт», наприклад Flexinox Wall або Flexinox Parallel-look
  • переливних басейнах застосовуються моделі, призначені для установки на «широкий борт», наприклад Flexinox Standard або Flexinox Overflow.
  • Для каркасних басейнів для дачі застосовується серія Flexinox Above Ground

У нашому магазині представлений великий вибір виробів від відомих виробників обладнання для басейнів. Менеджери компанії завжди допоможуть Вам підібрати і купити сходи для басейну, оптимальне по співвідношенню ціна/якість.

Звертаємо вашу увагу, що на нашому сайті широко представлені протитечії для басейнів .

Короткий опис статті: купити сходи Сходи для басейнів — оптимальні ціни, надійне гарантійне та післягарантійне обслуговування. Професійне консультування — 15 років на ринку! Купити сходи для басейну за телефоном 8(800)555-52-23. Доставка по Москві та Росії.

Джерело: Сходи для басейнів — великий вибір за найкращими цінами!

Також ви можете прочитати