Сходи для будинку, деревяні та металеві сходи своїми руками.

08.09.2015

Дерев’яні сходи для будинку

Виконується сходи для будинку з дерева або металу. Якщо потрібна дешева сходи для дачного або заміського будинку — краще робити з дерева. Для цього знадобиться 2 шестиметрові дошки 200х40 мм, і приблизно 20 п. м. дошки такого ж перерізу на сходи. З інструментів потрібна ножівка, сокира, молоток і цвяхи. Будемо робити просту одномаршеві сходи без перил. Висота поверху — 3,2 м. такий Ухил сходів буде приблизно 1/2 що відповідає нормам для внутрішньоквартирних міжповерхових сходів. При бажанні можна зробити і огорожу — перила, але обмежимося мінімальними витратами.

Перше, що потрібно зробити — заміряти отвір, і розмітити на дошках місця кріплення ступенів. Потім — зробити вимпили під сходи на глибину 10 мм, хоча, можна зробити по іншому. Розмітити місця кріплення ступенів і набити бруски під місця їх операния. Після цього потрібно напиляти ступені. Будемо робити ширину сходів — 1 м. Після встанови ступенів, фіксуємо їх прибиваючи цвяхами до дощок. Встановлюємо і закріплюємо сходи на місці. У деяких випадках через брак простору, встановити готову сходи не представляється можливим, тому робити її потрібно на місці, встановлюючи деталі окремо.

Металева драбина

Виготовити металеву драбину своїми руками можливо лише якщо є зварювальний апарат і вміння ним користуватися. Спочатку, потрібно розмітити, нарізати і зварити рамки з куточка під сходи. Потім, приварити до них сітку з внутрішньої сторони, хоча сітку можна і не приварювати. Далі потрібно забетонувати ступені. Наступний крок — установка косоурів. Потім, потрібно приварити куточки з металевого листа під сходи. Лише після цього можна приварити ступені. Як видно, трудомісткість та складність виготовлення металевих сходів змушує людей замовляти цю роботу у фахівців а не майструвати своїми руками.

Короткий опис статті: сходи для будинку

Джерело: Сходи для дому — дерев’яні та металеві сходи своїми руками.

Також ви можете прочитати