Сходи для дачі з можливістю самостійної збірки: недорого і надійно.

13.08.2015

Дерев’яні сходи для дачі – ефектно і безпечно.

Оригінальні дерев’яні сходи для дачі або заміського котеджу можуть не тільки виконувати свої прямі функціональні завдання, а й бути важливим елементом декору, який прикрашає і доповнює приміщення. Мрієте про такий сходах? Компанія «Лигнариус» надасть вам вигідні умови для такої покупки.

Безпрограшне прикраса інтер’єру.

Дерев’яні гвинтові сходи для дачі від компанії «Лигнариус» надають приміщенню особливий колорит, створюють атмосферу «екологічного» інтер’єру і справжнього затишку. Завдяки різноманітності форм і конструкцій вони можуть до невпізнанності змінити вашу дачу.

У нашому асортименті представлені готові сходи сучасного дизайну, а також вироби в російській патріархальному та англійською колоніальному стилі. Всі вони відрізняються неперевершеним зовнішнім виглядом, оригінальністю конструкцій, і різноманітністю оздоблення. Саме дерев’яні сходи для дачі від компанії «Лигнариус» може стати тим єдиним елементом інтер’єру, який додасть будинку колоритності.

Конструкційне різноманітність – доступна ціна.

У компанії «Лигнариус» можна вибрати готові дерев’яні сходи для дачі з срощенной сосни. Що стосується конструкції, то вони можуть бути або прямими, або з поворотом. Оригінально виглядають нестандартні вигнуті і криволінійні сходи, які можуть зробити незвичайним і цікавим інтер’єр вашої дачі.

Надійність і безпеку конструкції – найважливіший параметр наших сходів. Всі моделі з серії «Схід» мають міцні перила, які є основою вашої безпеки. Крім того, сам принцип установки робить конструкцію довговічною. Ви зможете встановити сходи самостійно, і це прекрасна можливість для економії! Наше виробництво організоване у мінімальній віддаленості від транспортних магістралей, тому собівартість матеріалів для виробів від «Лигнариус» значно нижче, ніж в інших.

Купити дерев’яні сходи на найвигідніших умовах можна в компанії «Лигнариус». Телефонуйте прямо зараз і замовляйте найкращі дерев’яні сходи за самою привабливою ціною!

 • пр. Народного Ополчення, д. 22, Центр будівництва «Російське село», 2-й поверх, модуль 209,

Тел. (812) 600-49-92

 • Торф’яна дорога, д. 17, ТЦ «Метрика», 1-й поверх,

  Тел. (812) 677-0157

 • Пулковське шосе, д. 53, ТЦ «Метрика», 1-й поверх,

  Тел. (931) 358-3228

 • Виборзьке шосе, д. 214, ТЦ «Метрика», 1-й поверх

  Короткий опис статті: сходи для дачі Оригінальні дерев’яні сходи для дачі або заміського котеджу можуть не тільки виконувати функціональні завдання, а й бути важливим елементом декору. Компанія «Лигнариус» надасть вам вигідні умови для такої покупки. сходи для дачі, заміського будинку

  Джерело: Сходи для дачі з можливістю самостійної збірки: недорого і надійно.

 • Також ви можете прочитати