Сходи для дому, придбати недорогу сходи для будинку на замовлення

04.08.2015

Сходи для будинку

«Майстер сходів» продає і виготовляє недорогі сходи для будинку на замовлення, для дачі або офісу. Вся продукція компанії відрізняється високою якістю, на всю продукцію надається гарантія. Потрібна сходи в приватний будинок, в кафе або бар? Фахівці нашої компанії спроектують, розроблять і виготовлять швидко і професійно. Виходячи з Ваших побажань, ми підберемо оптимальні розміри, допоможемо вибрати дерево або варіанти забарвлення металу. У підсумковому ескізному проекті сходи в приватному будинку або в нежитловому приміщенні буде відображена майбутня конструкція і зазначена її приблизна вартість.

Сходи в житловому будинку (нежитловому приміщенні) може бути виготовлена в 3-х варіантах:

Класичний. прямі, поворотні і гвинтові моделі. Сходовий марш даних конструкцій виконується з несучих тятив і ступенів з майданчиками між прольотами. Декоративні і захисні функції в такій сходах (наприклад, на другий поверх будинку) виконують перила та балюстради.

Гвинтовий. Даний варіант являє собою спиралевидное споруда. Гвинтові сходи для дому — це міцні конструкції з забіжних ступенів, які фіксують на вертикальній опорі. Подібні будівлі прикрашають будинок, а також відрізняються довговічністю і практичністю. Такі сходи в житлових будинках допомагають економити простір.

Модульний варіант. Конструкція монтуються з окремих модулів і ступенів з огорожами кріпляться до несучої частини. Це можуть бути як внутрішні сходи будинку, так і зовнішні декоративні елементи.

Компанія «Майстер сходів» здійснює виготовлення дерев’яних сходів для будинку і дачі на замовлення тільки з якісних порід дерева, таких як сосна, ясен, дуб, модрина та ін В нашому асортименті представлений великий вибір моделей різної форми і складності. Ви можете купити сходи для будинку недорого в Москві за типовим проектом, або замовити виготовлення за індивідуальним проектом. Також наші фахівці завжди нададуть послуги по швидкому і якісному монтажу конструкцій будь-якої складності.

Короткий опис статті: сходи для будинку Майстер сходів здійснює продаж, проектування та виготовлення дерев’яних сходів на замовлення для дому, дачі або нежитлового приміщення. Завжди в наявності готові рішення. Якісні породи дерева і професійне виконання.

Джерело: Сходи для дому — купити недорогу сходи для будинку на замовлення

Також ви можете прочитати