Сходи для котеджів

23.07.2015

Про компанію

Основний напрямок діяльності нашої компанії – виробництво і виготовлення внутрішньобудинкових сходів. Сходи є чудовим приводом прояви Вашої індивідуальності. Ми виготовляємо якісні сходи для котеджу, будинку, дачі. Будь-які консультації, виїзд на замір, комп’ютерне моделювання, виготовлення, доставка і установка р. в Москві, Московській області, р. Твері, Тверської області, висока якість, помірні ціни, стислі терміни і гарантія якості.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг з виробництва комбінованих, кованих, скляних і дерев’яних сходів з різних порід деревини. Для роботи по кожному проекту характерний максимальне врахування побажань замовника, а також чітке дотримання тимчасових домовленостей. Завдяки добре оснащеному виробництва дерев’яні сходи можуть виготовлятися також з цінних порід деревини.

Конструкція сходів, за бажанням замовника, може бути найрізноманітнішим. Як перила, так і самі сходи, виготовляються з самих різних матеріалів. На сайті представлені дерев’яні, комбіновані і ковані сходи. Сходи мають найрізноманітнішу і оригінальну конфігурацію, підкреслюють індивідуальність і стилістичну спрямованість інтер’єру приміщення. На всіх етапах виробництва сходів з дерева враховуються побажання замовника.

Оригінальний дизайн, різні колірні рішення, внутрішній контроль якості, що дає можливість задовольнити найвишуканіші вимоги замовника. Колекція фото сходів постійно поповнюється. На сайті представлена лише частина виконаних робіт. Ознайомившись з різними конструкціями та варіантами виконання сходів на фотографіях, Ви можете вибрати для себе сподобався, або буде створений індивідуальний проект дерев’яної драбини, який за всіма параметрами влаштує Вас. При бажанні можливе створення комп’ютерної моделі дерев’яних сходів і відображення її на папері у наочному вигляді: як окремо самої моделі, так і моделі, вписаної в інтер’єр приміщення.

Сходи — це частина інтер’єру, яка створюється на все життя.

Короткий опис статті: проекти сходів Виготовлення сходів у Твері сходи, дерев’яні, виготовлення, монтаж

Джерело: Сходи для котеджів

Також ви можете прочитати