Сходи, ЭлитМассив

04.09.2015

Сходи з масиву дерева на замовлення

Важливо розуміти, що навіть при самій «невигідною» плануванні практично завжди є вибір типу сходів. Але непрофесіонал може про це і не знати, обмежившись у своїх пошуках одним-єдиним, часом не найвдалішим варіантом. Зверніться до нас, і наш дизайнер підбере для вас такі можливі варіанти сходів, про існування яких ви могли і не підозрювати. І нехай це буде першим приємним сюрпризом для вас.

Під час виробництва дерев’яних сходів ми використовуємо ретельно підготовлену деревину, і тому гарантуємо, що наші сходи не згодом почнуть скрипіти, що їх не «поведе». Ми враховуємо всі дрібниці, тому що знаємо:сходи з масиву дерева — занадто складна конструкція, щоб ставитися до її виготовлення несерйозно. Ми ретельно відбираємо деревину, покриваємо її спеціальними зносостійкими лаками, уважно прораховуємо всі моменти майбутньої експлуатації кожної сходи.

Що стосується сировини, то наші майстри використовують деревину дуба та ясена. Сходи з масиву дуба буде коштувати дорожче, але, погодьтеся, це справедливо. Дуб дорожче сам по собі. Його деревина — одна з найбільш міцних і довговічних порід дивовижної краси. Ясень м’якше, але при належній обробці набуває досить високу зносостійкість і привабливий зовнішній вигляд.

Ще один приємний момент співпраці з нашою компанією: відсутність яких би то не було проблем. Звернувшись до нас, ви позбудетеся від головного болю щодо купівлі дерев’яних сходів. Зняття розмірів, промальовування ескізів, виготовлення і монтаж — єдиний алгоритм цих процесів проходить злагоджено і точно в строк. Для втілення вашої ідеї буде працювати ціла команда професіоналів. Сходи з дуба — Це не тільки красиво звучить, це ще і гарантує бездоганний результат.

Отримати безкоштовну консультацію і дізнатися оринтировочную ціну на створення дерев’яних сходів ви можете за телефоном у Москві: +7 (495) 970-45-65 або скориставшись онлайн-чатом в правому нижньому кутку на нашому сайті.

Також для відправлення замовлення на виготовлення ексклюзивної сходи з масиву дерева Ви можете скористатися формою зворотнього зв’язку на сторінці «Контакти ».

Короткий опис статті: сходи з дерева В компанії «ЭлитМассив» Ви можете замовити та купити маршові і гвинтові сходи, сходи на больцах і по бетону, косоурні сходи з масиву дуба, бука, ясеня, елітних порід дерева. Кращі фахівці розроблять ексклюзивні проекти сходів будь-якої форми, габаритних розмірів і ступеня складності для Вашого заміського будинку або міської квартири. Сходи

Джерело: Сходів — ЭлитМассив

Також ви можете прочитати