Сходи: LOFT-побудова

20.02.2017

СХОДІВ

Першим ділом — сходи.

здатні до реалізації

фінішні текстури обговорюються

І тепер почитати, зрозуміти і подивитися :

Про наших Сходах

сходи 6000 гайок ( на фотографії)

історія сходи опублікована ТУТ

Сходи: LOFT-побудова
П роектированием і створенням своїх сходів, які задають тон в будь-якому просторі LOFT, майстерні Братів німців займаються як в рамках своїх Проектів, так і співпрацюючи з дизайнерами та архітекторами, які працюють над створенням просторів, стилю, або інтер’єрів лофт.

М и робимо красиві і складні сходи, здатні стати Об’єктом, визначає всю стилістику майбутнього лофту.

Н астроения цих сходів, їх теплота і легкість, засновані на дбайливому Нашому відношенні до їх створенню та використанню в конструкції сходів, надійних, простих і дуже ефектних конструктивних та інженерних прийомів, рішень і елементів, далеко не простих часом у виконанні. посилають нас у Часи світанку механіки та урочистості інженерної думки — в початок XX століття. Проектуючи потрібні технічні рішення Минулого Століття нинішній, підкреслюючи, уважністю до деталей, механічну красу, ми спостерігаємо сучасність форм і тонкість ліній.

Старі чавунні плити. старі балясини, старі сходинки. Можемо знайти, привезти і встановити для Вас справжню старовинну чавунні сходи. гвинтові або маршову. Нове, або з тарое дерево, — двохсотрічна сосна або дуб, йде для виготовлення східців та перил. Бетон — сходи, гвинтові сходи.

До аждая сходи розробляється майстернями Братів німців індивідуально, вдумливо і з душею. У кожній народжується своя, неповторна Історія.

Гортайте, будь ласка, уважно вниз

Стара фабрична сходи з пандусом.Відтворення

Сходи: LOFT-побудова

Залізні сходи

Приклади тимчасових трансформацій

фотографії активні. відкривайте

Д ля реалізації одного досить цікавого Проекту, створення незвичайної квартири в центрі Москви, ми вирішили зробити «стару» залізну фабричну клепаную драбину, яку «від куди привезли». вписали в простір, і акуратно з нею обійшлися, зберігши в ній наліт старого

В даний момент, ми майже закінчили створення цієї дуже не простий в своєму створенні, сходи, яка поступово ще і набуває наліт цієї іржі, яка покриється дуже міцним лаковим покриттям.

ФОТОЭКСКУРСИОН і розділ по цій драбині. Її історія

Р. подібних, часто кропітких трансформацій, наприклад стає красива і складна, залізна клепана сходи, абсолютно відповідає формату і всіма канонами створення Loft стилю. Інженерно тонка і точна, в стилі старих фабричних технічних підйомників, вона абсолютно сучасна своїми лініями, ними ж, як і справжньої фактурою, обертає нас красиве, минулий час.

Сходи: LOFT-побудова

або по чому ходить Світ

Короткий опис статті: сходи лофт Проектування та створення сходів сходи в стилі лофт, сходи в стилі loft, лофт сходи, цікава сходи, незвичайна сходи, залізні сходи, залізні сходи, іржава сходи

Джерело: Сходів: LOFT-побудова

Також ви можете прочитати