Сходи на другий поверх фото, деревяні та металеві сходи на другий

20.09.2015

Сходи на другий поверх фото, дерев’яні та металеві сходи на другий поверх, конструкції, проектування, розміри і будівництво сходів на другий поверх

Крім того, що сходи є важливим функціональним елементом в конструкції будинку, вона виконує ще і декоративну функцію. В залежності від того, який розмір вільної площі в цьому приміщенні, і в якому стилі виконаний його дизайн, розрізняють ті чи інші види підйомних конструкцій, матеріали для їх виробництва. Щоб вам було легше здійснити розрахунок сходів на другий поверх, ми вирішили зробити невеликий огляд основних моделей цього елемента внутрішнього оформлення приватного будинку.

Дерев’яні сходи на другий поверх, конструкції і розміри сходи на другий поверх з дерева

найпоширенішими серед дерев’яних сьогодні є маршові сходи на другий поверх. Вони можуть мати різний кут нахилу, широкі сходи і стійкі перила, за рахунок чого є безпечними і зручними в експлуатації. Більш того, при бажанні пряму косоурную конструкцію можна сконструювати своїми руками. Тетивні вироби виробляються найчастіше на підприємствах і мають благородний вигляд. Єдиним недоліком таких сходів є їх громіздкість, вони займають дуже багато корисного простору. Дерев’яні маршові збірки можуть бути з подступеннікамі і без таких.

Гвинтові сходи на другий поверх з точки зору компактності є більш вигідною, ніж маршова, а тому часто встановлюється у невеликих кімнатах. Крім того, вона гарно виглядає, надає інтер’єру легкості. Проте на цьому її позитивні якості, на жаль, закінчуються. Здавалося б, красиві спіральні сходи на другий поверх фото абсолютно не підходять для перенесення великогабаритних вантажів. Саме ж переміщення по закручується по радіусу щаблях може бути небезпечним.

Металеві сходи на другий поверх, фотографії

Все частіше замість класичних дерев’яних установок в інтер’єрах сучасних будинків застосовуються металеві сходи на другий поверх. Легкі сталеві конструкції вміло доповнюють стиль «Хай-Тек», тоді як масивні ковані предмети інтер’єру стають родзинкою вінтажного дизайну.

За характером конструкцій звичайні і ковані сходи в цілому нічим не відрізняються від дерев’яних. Головною відмінністю є те, що повністю металевими найчастіше робляться маршові моделі. При цьому щаблі традиційно бувають відкритими, без подступенніков. Спіральні ж конструкції з металу вкрай складно зустріти в магазинах. Це пояснюється тим, що вони більш травмоопасни, і якщо з дерев’яною кручений сходи впасти просто боляче, то з металевої – дуже боляче.

Гвинтові металеві сходи на другий поверх у переважній більшості випадків робляться змішаними. Сталевий або алюмінієвий в них тільки каркас, а перила та сходи – дерев’яні. Треба зазначити, що це оптимальний варіант спіральної конструкції, т. к. він витримує великі навантаження, але при цьому є більш-менш безпечним для людини. Крім того, змішана модель стильно виглядає.

В окрему групу слід віднести сходи на другий поверх на больцах. Больц – це металевий кріпильний елемент, за допомогою якого ступені кріпляться безпосередньо до стіни. Створюється дуже гарний ефект польоту. Незважаючи на зовнішню крихкість, проектування сходів виконано таким чином, що кожна сходинка здатна витримати вагу до 1800 кг

Короткий опис статті: сходи на другий поверх Дерев’яні та металеві сходи на другий поверх, вибір оптимальної конструкції сходів на другий поверх. Розрахунок і проектування гвинтових і маршових сходів, сходи на другий поверх,дерев’яні сходи на другий поверх,металеві сходи на другий поверх,фото,фотографії,гвинтові сходи,сходи,ковані сходи,проектування,конструкція,розрахунок,розміри

Джерело: Сходи на другий поверх фото, дерев’яні та металеві сходи на другий поверх, конструкції, проектування, розміри і будівництво сходів на другий поверх

Також ви можете прочитати