Сходи на другий поверх казань .

14.07.2015

Сходи на другий поверх Казань

[contact-form-7 404 «Not Found»]

Сходи на другий поверх казань .
Сходи на другий поверх казань .
Сходи – це унікальна частина інтер’єру, яка виконує практичну, і декоративну функцію. В основному вони використовуються в котеджах і заміських будинках, але часто сходи на другий поверх зустрічаються в дворівневих квартирах. При проектуванні необхідно переконатися, що конструкція буде безпечною і довговічною. Вибір також залежить від типу і від матеріалу виготовлення. Ми займаємося будівництвом, проектуванням і дизайном сходових конструкцій, тому зможемо надати вам кваліфіковану допомогу при виборі. Але перед покупкою необхідно розібратися з усіма особливостями цієї частини інтер’єру.

Види сходів на другий поверх

Два основних різновиди – це маршові і гвинтові конструкції. Маршові більш зручні для пересування, тому їх рекомендують встановлювати в будинках, де проживають маленькі діти або літні люди. Частини конструкції називаються маршами, їх кількість варіюється від одного до трьох. Трьох маршові сходи на другий поверх для дачі зустрічаються набагато рідше. Ця різновид займає більше місця, ніж гвинтові сходи на другий поверх, але зате на ній зручніше підніматися, а також транспортувати великогабаритні предмети. Марші поділяються спеціальною майданчиком, після якої сходова конструкція змінює свій напрямок на 45, 90 або 180 градусів. Перевага маршових різновидів полягає в ширині ступенів – у піднімається менше ймовірність впасти, а двом людям буде зручніше розійтися. Якщо в приміщенні недостатньо простору для установки розділової майданчики між маршами, то можна зробити забіжні сходинки, які звужуються з одного кінця.

Можна купити сходи на другий поверх гвинтові, але з нею буде не так зручно підніматися. Також складнощі полягають у підйомі об’ємних вантажів. Зате такий варіант відрізняється привабливістю і компактністю. Вибір залежить від типу приміщення, наявності вільного простору і побажань клієнта. Часто гвинтові варіанти вписуються в загальний стиль дизайну інтер’єру, надають кімнаті особливий колорит.

Матеріали

Сходи на другий поверх може бути зроблена з різних матеріалів. Залізна конструкція відрізняється довговічністю і міцністю. Східці не будуть скрипіти і вібрувати, матеріал не схильний до впливу вологості або температури. Така сходи на другий поверх зможе витримати великі навантаження, а ковані перила та огорожі можуть надати приміщенню особливий стиль і колорит. Але цей варіант потрібно грамотно підбирати під загальний інтер’єр. Також за ним потрібен особливий догляд, щоб не з’явилася іржа.

Сходи на другий поверх казань .
Сходи на другий поверх казань .
Дерев’яні – це класичний варіант, який використовується в заміських будинках. Різьблені балясини і перила, екологічність матеріалу, привабливий вигляд – це далеко не всі переваги натуральної деревини. Але з-за тривалого використання, впливу вологи і температурних перепадів конструкція може втратити свої переваги – ступені потемніють і почнуть скрипіти, балясин потрібен догляд, деревина може почати гнити. Сучасні технології намагаються поліпшити експлуатаційні характеристики натурального дерева, запобігаючи псування матеріалу. У будь-якому випадку, виготовлення варіантів з деревини залишається в списку лідерів.

Сходи на другий поверх казань .
Сходи на другий поверх казань .
Бетонна конструкція зустрічається в кожному багатоповерховому будинку. Вони не виглядають так само привабливо, як будови з дерева або заліза, але зате служитимуть впродовж багатьох років, незважаючи на будь-які дії.

Не у всіх заміських будинках можна поставити такий варіант з-за його великої маси. Більш того, будівництво зажадає застосування спецтехніки, яку не завжди рентабельно використовувати. Якщо йдеться про котедж, то не всі агрегати зможуть під’їхати до місця будівництва. Зазвичай з бетону створюється зовнішня сходова конструкція.

Модульна сходи на другий поверх – це конструкція, що поєднує переваги металу і дерева. Вона універсальна за розміром і кількістю елементів, тому встановити такий варіант можна в кожному будинку. Готові сходи на другий поверх відмінно підійдуть практично до будь-якого дизайну інтер’єру. За допомогою модулів можна самостійно зробити сходи на другий поверх. Цей варіант підходить для будь-якого бюджету. Зазвичай конструкція складається з трьох модулів. Перший виконує функцію опори, тобто несе основне навантаження. На середній модуль встановлюються ступені, а верхній кріпиться до стіни або до перекриття. Модульні конструкції можуть бути і гвинтовими, і маршовими.

Проектування

Сходи на другий поверх казань .
Сходи на другий поверх казань .
Перед покупкою необхідно визначитися з деякими деталями, щоб проект був безпечним. Якщо сходинок більше 15, то навіть одномаршеві сходи потрібно обладнати майданчиком, де людина може відпочити в середині підйому або спуску. Можна комфортно переміщатися по сходах, з нахилом 30-45 градусів. Якщо нахил буде менше, то площа конструкції збільшиться, як і безпеку.

Ширина щабля повинна становити 28-30 см, а висота – до 20 см. Якщо конструкція налічує більше трьох ступенів, то необхідно встановити поручні.

Балясини (стовпчики, які підтримують перила) можуть бути товщиною не менше 5 см. Тоді на кожну щабель слід встановити по дві балясини. Невелика товщина дозволить маленьким дітям триматися при спуску і підйомі. Сходи не повинні бути слизькими, матеріал піддається спеціальній обробці, також можна постелити ковролін. Перш ніж побудувати сходи на другий поверх обов’язково зверніть увагу на освітлення, особливо на підсвітку першої і останньої ступені.

Сходи на другий поверх – ціна

Вартість цієї конструкції залежить від її типу, від матеріалу і від висоти приміщення. Фахівці допоможуть провести розрахунок, спроектувати сходи індивідуально під будь-яке приміщення, вона буде привертати увагу, підходити під загальний стиль декору. Головне – це безпека і довговічність цього елементу інтер’єру. Досвідчені майстри допоможуть вам розібратися з усіма труднощами і тонкощами, підберуть дизайн.

Короткий опис статті: сходи на другий поверх Сходи на другий поверх Казань…Проектування і виготовлення сходів в Казані…………Сходи – це унікальна частина інтер’єру, яка виконує практичну, і декоративну функцію. В основному вони використовуються в котеджах і з… Сходи на другий поверх купити сходи на другий поверх Модульні сходи на другий поверх Сходи на другий поверх – ціна

Джерело: сходи на другий поверх казань |

Також ви можете прочитати