Сходи на другий поверх купити за вигідними цінами на будь-який

27.08.2015

Сходи на 2 поверх

Драбина «СуперЭлегант» новинка для вашого будинку. Дані сходи — учасники програм на НТВ «Дачний відповідь», так полюбилися архітектурним бюро і провідних дизайнерів країни. Кількість різноманітних конфігурацій та великий вибір використовуваних матеріалів для оздоблення сходів.

Індивідуальні розміри.

Можлива самостійна збірка.

На сучасному будівельному ринку вкрай затребуваними є модульні сходи на другий поверх. Готові конструкції і сходові комплектуючі пропонуються виробниками в самому широкому розмаїтті. Пов’язано це з тим, що особливою популярністю сьогодні користуються багаторівневі квартири, котеджі та інші приміщення, експлуатація яких не представляється можливим без таких споруд як сходи для другого поверху.

Сходи на 2 поверх повинна володіти багатьма якостями. В першу чергу сходова конструкція повинна бути зручною і безпечною у використанні, а також мати відмінні естетичні характеристики, так як в більшості випадків вона буде центральним елементом інтер’єру. Безсумнівно, важлива і вартість сходи, але слід зазначити, що проектувати сходову конструкцію варто з урахуванням всіх особливостей приміщення, не нехтуючи якістю збірки і комплектуючих споруди, адже від цього безпосередньо залежить безпека людей, які в майбутньому будуть користуватися сходами. Дизайн сходів на другий поверх також повинен розроблятися з урахуванням загальної стилістики приміщення. І тільки після проектування конструкції можна буде відповісти на питання про те, скільки коштує сходи вашої мрії.

Сходи на другий поверх будинку може виконувати лише утилітарні функції, будучи розміщеної у непомітному місці, а може стати головною прикрасою кімнати, розмістившись в її центрі. Але, в будь-якому випадку, це повинна бути зручна і безпечна конструкція, саме тому спроектувати і розрахувати сходи на другий поверх краще фахівцям, які мають великий досвід у цій сфері.

Від того, скільки вільного місця в приміщенні, як розміщені кімнати на різних поверхах і в якому інтер’єрному стилі будуть вони виконані, залежить і розташування конструкції, і її тип. Можливі варіанти сходів на другий поверх (ціни на які можуть бути самими різними) в першу чергу залежать, звичайно, від того, яку частину приміщення планується виділити під конструкцію. Тобто, при наявності досить великого вільного простору можна купити сходи на другий поверх маршового типу, яка буде відрізнятися багатою обробкою, займаючи центр приміщення і кардинально змінюючи інтер’єр кімнати. Якщо ж вільного простору залишається зовсім небагато, можна розглянути варіант гвинтової конструкції. Вартість сходи на другий поверх в цьому випадку буде набагато менше.

Види сходів на другий поверх

Отже, сходові споруди, що ведуть на другий поверх, можна розділити на два великих види, залежно від їх конструктивних особливостей. Це маршові і гвинтові сходи на другий поверх. Готові споруди цих видів завжди можна придбати в спеціалізованих магазинах, але краще всього купувати їх безпосередньо у компаній, що займаються виробництвом такої продукції. У виробників вартість сходи буде набагато нижче, а якість — таким же високим.

Як ми вже говорили вище, маршові конструкції займають більше місця, а гвинтові споруди, навпаки, заощаджують площу приміщення. Але займане місце — це не єдине, чим відрізняються ці варіанти сходів на другий поверх. Конструкції маршового типу більш зручні і безпечні в експлуатації — такий сходами з легкістю користуються як діти і дорослі, так і літні люди. Гвинтовими ж спорудами зможе користуватися, на жаль, не кожен.

Головна конструкційна особливість маршової конструкції — наявність так званих маршів, тобто, прямих сходових підйомів. Це може бути як один, так і декілька підйомів, пов’язаних проміжними майданчиками. Маршові споруди — це красиві сходи на другий поверх, ціни на які залежать від багатьох факторів. В першу чергу — це якість матеріалів, що застосовуються у виробництві, а також складність конфігурації сходи.

Що стосується гвинтових сходів, то сучасні конструкції цього типу також є привабливими в естетичному плані і надійними в експлуатації спорудами. Найчастіше центральним елементом такої конструкції є центральна опора, до якої кріпляться сходинки, але існує різновид гвинтових сходів, сходи яких кріпляться до гнутим косоурів або тятив. Гвинтові конструкції — це компактні сходи на другий поверх, які не займають багато місця і відрізняються більш низькою вартістю порівняно з маршовими спорудами.

Наша компанія пропонує вашій увазі великий вибір сходових конструкцій та комплектуючих для них. У нас ви можете замовити сходи на другий поверх, модульна конструкція якої дозволить спорудити конструкцію з підходящою для вас конфігурацією. Виготовлення сходів на другий поверх здійснюється нами з застосуванням тільки високоякісних матеріалів, що дозволяє робити гарні і міцні сходові конструкції на будь-який смак!

Вас також можуть зацікавити

Короткий опис статті: сходи на другий поверх Компанія SUPERLESTNICA пропонує дизайн та виготовлення сходів на другий поверх. У нас ви можете розрахувати вартість і замовити сходи на 2 поверх, всі види — модульні, красиві, компактні, готові. На нашому сайті — всі варіанти сходів і їх вартість. У нас завжди буде вигідна ціна! сходи на другий поверх сходи

Джерело: Сходи на другий поверх купити за вигідними цінами на будь-який смак SUPERLESTNICA

Також ви можете прочитати