Сходи на металлокаркасе, сходи на металевих косоурах,Металеві сходи, металеві сходи для будинку і дачі.

13.07.2015

Металеві сходи
Сходи на металлокаркасе.

Сходи на металлокаркасе, сходи на металевих косоурах,Металеві сходи, металеві сходи для будинку і дачі.
Ще не так давно металеві сходи використовувалися в основному у виробничих приміщеннях, завдяки своїм високим експлуатаційним характеристикам — міцності, пожежної безпеки і довговічності. Сьогодні з розвитком дизайнерської думки і виробничих технологій металеву драбину все частіше можна зустріти в будинках, квартирах, офісних і спортивних приміщеннях. Найчастіше це комбіновані сходи, чудовий синтез довговічності металу і естетичності деревини — надійна і оригінальна продукція, добре вписується в сучасний стильний інтер’єр.

Комбіновані металеві сходи для дому — це сталеві несучі конструкції і дерев’яні деталі — сходи, перила, балясини. Каркас із сталі набагато міцніше дерев’яного і володіє набагато більшою жорсткістю, при цьому ціна залишається практично такою ж. Також до незаперечних переваг таких сходів відноситься те обставина, що з металу можливо виготовити багато деталей, які можна виготовити з деревини. Для виробництва комбінованих металевих сходів використовуються стандартні вузли і кріплення, які виконуються в заводських умовах, що додатково гарантує міцність виробу в підсумку. В цілому, це ажурна і безпечне споруда, вносить приміщення легкість і затишок.

Об’єднані та металеві сходи для дому та офісу можна замовити в нашій компанії

Завод сходів «Step Up» пропонує замовити металеві сходи для вулиці, виробничих приміщень. А також металеві сходи в стилі High Tech відмінно впишуться в інтер’єр сучасного офісу і здатні задовольнити найвимогливіший смак! Вибрати готову металеву драбину Ви можете у розділі «Фотогалерея » нашого сайту — представлені варіанти гвинтових і прямих маршових сходів.

останнім часом все більшу популярність завойовують комбіновані сходи на металевих косоурах — таку продукцію Ви можете придбати в нашій фірмі. Крім цього наші дизайнери можуть розробити індивідуальний проект комбінованої або металевих сходів — в такому проекті будуть враховані всі Ваші побажання і особливості архітектури приміщення або будівлі. Сучасні матеріали для оздоблення металевих сходів для будинку — різні варіанти фарбування, шліфування, хромування — зможуть підкреслити красу металу.

Короткий опис статті: металеві сходи Металеві сходи, металеві сходи для будинку і дачі металеві сходи для будинку Завод сходів

Джерело: Сходи на металлокаркасе, сходи на металевих косоурах,Металеві сходи, металеві сходи для будинку і дачі. Завод сходів

Також ви можете прочитати